Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FILM I WYNIKI HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SAMORZĄDOWCÓW, NAUCZYCIELI I POLICJI”


W dniu 15.03.2013r. na sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbył się „Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców, Nauczycieli i Policji”.
Podczas turnieju panowała wspaniała sportowa atmosfera. Drużyny biorące udział w turnieju reprezentowały rożne style i technikę gry. Dominował styl szkocki polegający na krótkich i średnich podaniach dolnych ale można było zaobserwować także styl angielski czyli długie i mocne podania górne i półgórne. Konsekwencją zagrań obu styli  było zaskoczenie i to niejednokrotnie drużyny rozgrywającej piłkę ;-). Ogólnie jak na taktyków przystało wszyscy dążyli do tego aby nieskomplikowanymi środkami odnieść sukces jednocześnie dobrze się bawiąc. Z całą pewnością w piątkowy wieczór byliśmy świadkami ogromnego drzemiącego potencjału piłkarskiego wszystkich zawodników. Walka była zacięta równa i poparta sportową postawą. Wszyscy uczestnicy odnieśli wielkie zwycięstwo w walce o własne zdrowie dając jednocześnie wzorowy przykład  młodzieży.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia PZPN Pan Piotr Cymerman - nauczyciel Zespołu Szkół z Lubli.
Statystyki i tabele wyników prowadzili pracownicy GOSiR Frysztak:
Pani Joanna Mikuszewska - Szombara - Główny Księgowy
Pani Iwona Garncarska - Instruktor
Pan Wojciech Arciszewski - Menedżer Sportu
Oficjalne wyniki:
miejsce I: Policjanci Komendy Powiatowej Policji  ze Strzyżowa
miejsce II: GOSiR wraz z Zakładem Komunalnym
miejsce III: Pracownicy Urzędu Gminy Frysztak
miejsce IV: GOPS i ZOEAZ
miejsce V:  Policjanci Posterunku Policji z Frysztaka wraz z nauczycielami Zespołu Szkół w Lubli i Zespołu Szkół z Gogołowa
'Królem Strzelców" został Gabriel Grela - 16 bramek
Dekoracji drużyn Dokonała Dyrektor Zespołu Opieki Ekonomiczno Administracyjnej Szkół Pani Halina Kolanko wraz z Dyrektorem GOSiR Frysztak.
Na zakończenie rozgrywek Wójt Gminy Frysztak podziękował organizatorom za przygotowania i przeprowadzenie turnieju.
Sponsorzy:
Dziękujemy sponsorom i uczestnikom za pomoc w propagowaniu zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku. Panu sędziemu dziękujemy za sprawne przeprowadzenie turnieju. Dziękujemy także kibicom (tym co byli) za doping w trakcie turnieju.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM