Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

DZIAŁALNOŚĆ GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU OD ZAPLECZA – PRACE WYKONANE W 2012/2013R.

Misję Gminnego Ośrodka sportu i Rekreacji we Frysztaku można ogólnie podzielić na cztery główne cele:
1. Upowszechnianie i propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku poprzez organizację imprez sportowo rekreacyjnych i turystycznych.
2. Współdziałanie z organizacjami i stowarzyszeniami kultury fizycznej oraz szkołami w zakresie organizacji i prowadzenia różnych imprez o charakterze sportowo – rekreacyjnym.
3. Stwarzanie warunków do uprawiania sportu poprzez utrzymywanie, konserwację i wynajmowanie obiektów sportowych.
4. Prowadzenie działalności komercyjnej w celu pozyskania środków finansowych poprzez sprzedaż biletów na basenie kąpielowym, wynajem bazy noclegowej itp.
Większość osób patrząc na działalność GOSiRu dostrzega  tylko działalność sportową   i komercyjną, nie zwracając uwagi na działania związane z administrowaniem obiektów.  Rzadko kiedy zwraca się uwagę na ogrom pracy związanej z przygotowywaniem i utrzymywaniem obiektów wraz   konserwacją sprzętu. Do prac administracyjnych dochodzą także prace remontowo-budowlane i naprawy. Frysztacki Ośrodek na dzień dzisiejszy dysponuje  4,5 hektarami powierzchni w skład których wchodzą dwa boiska piłkarskie (płyty pełnowymiarowe) , basen kąpielowy wraz zapleczem socjalnym, szatniami, natryskami, stacją filtrów i magazynami, kort tenisowy, trawiaste boisko treningowe, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, sauna, sala gimnastyczna, budynek socjalno-administracyjny wraz  bazą noclegową, samodzielne mieszkanie przy basenie kąpielowym oraz dwa parkingi. Utrzymywanie takiej powierzchni i tylu obiektów  wymaga codziennej systematycznej pracy. Wykonywane konserwacje wymagają bardzo często fachowej wiedzy i doświadczenia. 
Nad prawidłowym funkcjonowaniem całego terenu czuwają pracownicy zaplecza sportowego GOSiR Frysztak. Poniżej przedstawiamy przykłady niektórych prac wykonywanych w ramach zakresu czynności  przez pracowników Ośrodka sportu.  
Rok pracy - tak wiele zmian.
--------------------------------------------------


--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------
--------------------------------------------------

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM