Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

OFERTA I ZADANIA GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU – DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z NASZYCH OBIEKTÓW I Z NASZEJ OFERTY

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji  we Frysztaku jest jednostką budżetową zajmującą się krzewieniem kultury fizycznej, sportu i rekreacji wśród mieszkańców naszej gminy.  Ważnym elementem działalności jest utrzymanie obiektów i urządzeń sportowo-rekreacyjnych. W ramach swojej działalności GOSIR prowadzi sekcje sportowe w skład, których wchodzą: dwie grupy czirliderek, dwie grupy„Gminnej Akademii Piłkarskiej”. Prowadzimy także naukę pływania dla dzieci oraz gimnastykę dla seniorów. Cyklicznie organizuje zawody sportowo-rekreacyjne na szczeblu gminnym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.
Ośrodek Sportu koordynuje rozgrywki "Amatorskiej Ligi Badmintona". Zajmuje się również organizacją turystyki lokalnej oraz wyjazdowej.  Zrzesza amatorskie drużyny siatkarzy i koszykarzy. Dzięki szerokiej działalności ze sportowej bazy Ośrodka korzystają mieszkańcy wszystkich sołectw Gminy Frysztak. W celu organizacji życia sportowego GOSiR współpracuje ze stowarzyszeniami, szkołami oraz jednostkami organizacyjnymi gminy. 
Ważnym elementem działalności jest pozyskiwanie środków finansowych w ramach działalności Statutowej. W tym zakresie GOSiR prowadzi sprzedaż biletów na basenie kąpielowym, wynajmuje bazę noclegową, prowadzi zakład gastronomiczny oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego.  
GOSIR Frysztak posiada dobrze rozwiniętą, nowoczesną bazę sportowo-rekreacyjną w skład której wchodzą: 
- Otwarte Baseny Kąpielowe wraz ze zjeżdżalnia wodną o długości 63 m,
- profesjonalne  boisko do siatkówki plażowej,
- kort tenisowy z nowoczesną powierzchnią poliuretanową, 
- uniwersalne boisko asfaltowe,
- dobrze wyposażoną salę gimnastyczną wraz z zapleczem szatniowym,
- dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie (zweryfikowane przez PZPN),
Naszym atutem jest także baza rekreacyjna do której należą:
- plac zabaw dla dzieci z drewnianą altaną,
- zadaszona scena estradowa,
- trawiaste boisko rekreacyjne,
- miejsce na ognisko i grilla.
Ośrodek obecnie jest w trakcie modernizacji części noclegowej, która w przyszłości będzie mogła zmieścić jednorazowo 53 osoby. W części hotelowej znajdowała się będzie również stołówka, sala audiowizualna, sala fitness i sauna.

Frysztacki Ośrodek Sportu poprzez szeroką działalność skupia życie sportowe Gminy Frysztak w wydaniu szkolnym, amatorskim i wyczynowym. Dzięki doskonałej i bezpiecznej lokalizacji na obiektach GOSiRu odbywają się  ważniejsze imprezy kulturalno-sportowe.
Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z naszych obiektów i z naszej oferty. Przez okres 10 miesięcy z naszych obiektów i usług skorzystało ponad 40 000 osób. Dzięki Państwa zainteresowaniu naszą ofertą możemy konkurować z większymi Ośrodkami zlokalizowanymi w dużych miastach. 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty :-) 
W najbliższych dniach odbędą się następujące imprezy :
29.11.2013r. – "Turniej Badmintona Młodzieży" – kliknij tu 
07.12.2013r. – "Sportowe Spotkanie Mikołajkowe" – kliknij tu 
08.12.2013r. "Charytatywny Mikołajkowy Maraton Fitness" – kliknij tu  
 

ZAPRASZAMY 
-------------------------------

2 komentarze:

  1. Marzenie-sekcja gimnastyki artystycznej 5-10-15l... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gimnastyka w każdym wydaniu jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Ona tuż obok lekkiej atletyki jest królową sportu. Z tym, że trzeba wziąć pod uwagę podwyższone ryzyko kontuzji. Na razie pewno zostanie w świecie marzeń, ale w przyszłości …….

    OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM