Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WYJAZD DO AQUAPARKU I NA KARKOWSKI RYNEK ODWOŁANY ! - WYJAZD ODBĘDZIE SIĘ NA WIOSNĘ

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza wszystkich chętnych na niezapomnianą zabawę w Aquaparku w Krakowie. 
Aquapark zapewnia dużo wrażeń na największej w Polsce oraz jednej z większych w Europie Hali Basenowej.  Mnóstwo wodnych atrakcji do dyspozycji: m.in. ogromna fontanna smoka, dwie ściany do wspinaczki, tory do pływania, dzikie źródła, 10 zjeżdżalni, a także  basen z falą, brodzik dla dzieci oraz barek wodny. Dla każdego coś fajnego :-)

Po wodnych harcach w Aquaparku zaprosimy Państwa na Krakowski Rynek z możliwością indywidualnego zwiedzania:

Rynek Główny - jeden z największych średniowiecznych placów targowych w Europie, otoczony zabytkowymi kamieniczkami.
Kościół Mariacki – jeden z największych i najważniejszych, po Katedrze Wawelskiej, kościołów Krakowa, od 1962 posiadający tytuł bazyliki mniejszej. Należy do najbardziej znanych zabytków Krakowa i Polski.
Sukiennice – pełne kolorowych kramów z pamiątkami. Blisko dwa wieki temu na piętrze powstała pierwsza galeria malarstwa polskiego.
Pałac Biskupów z "oknem papieskim", Planty, ulicę Grodzką, Kościół św. Piotra i Pawła – uważany za pierwszy barokowy Kościół w Polsce.
Wawel:
Zamek Królewski na Wawelu
Bazylika archikatedralna św. Stanisława i św. Wacława


Wyjazd odbędzie 23 listopada 2013 r. o godz. 7:45 
Cena wyjazdu 60 zł / os 
Zapisy prowadzimy do dnia 19.11.2013r. - ( *proszę zapoznać się z warunkami uczestnictwa),

W cenie wyjazdu Organizatorzy zapewniają:
- przejazd na trasie: Frysztak - Nowa Huta - Kraków (rynek) - Frysztak, 
- dwugodzinny pobyt w hali basenowej (Aquapark),
- ubezpieczenie.
-------------------------------------------------------------------

Program ramowy:
godz. 7:45 – zbiórka na parkingu GOSiR Frysztak,
godz. 8:00 – Wyjazd w kierunku Nowej Huty, 
godz. 10:00 – omówienie zasad bezpieczeństwa i zachowania w Aquaparku,
godz. 10:30 – 12:30 – pobyt w hali basenowej,
godz. 13:00 – wyjazd w kierunku rynku w Krakowie,
godz. 13:30 – 15:30 – czas wolny na Krakowskim rynku (możliwość indywidualnego zwiedzania Wawelu, Sukiennic itp.),
godz. 15:45 – wyjazd w kierunku Frysztaka, 
godz. 18:00 – rozwiązanie wycieczki. 

* Warunki uczestnictwa:
W wyjeździe mogą wziąć udział wszyscy, którzy dokonają zapisu  i wpłacą zaliczkę w wysokości 30 zł do dnia 19.11.2013r. z zastrzeżeniem:

1. dzieci i młodzież do 15 roku życia mogą jechać pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów,

2. młodzież w wieku 16-17 lat mogą jechać po podpisaniu przez rodziców odpowiedniego oświadczenia.

3. Osoby pełnoletnie mogą wziąć udział po podpisaniu odpowiedniego oświadczenia,

4. Uczestnicy zgadzają się z podstawowymi zasadami korzystania z imprez organizowanych przez GOSiR Frysztak - kliknij tu   

Oświadczenia można pobrać w biurze GOSiR podczas rejestracji

ZAPRASZAMY 
--------------------------------------------------------------------------

O AQUAPARKU: 
Aquapark w Krakowie to trzy baseny o łącznej  powierzchni 2000 m², z pełną gamą atrakcji takich jak: bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, leżanki z  hydromasażami, dzikie źródła, przeciwprądy, rwąca rzeka, tęczowa ścieżka, miejsca do sportów wodnych (siatkówka, koszykówka, piłka wodna), tory do pływania, Wyspa Piratów z trzema mini zjeżdżalniami dla dzieci, 8 wanien jacuzzi z wodą solankową. 
Niezapomniane atrakcje  również dla amatorów mocnych wrażeń -  10 zjeżdżalni o łącznej długości ponad 800 m (w tym możliwość zjazdu jedną z najdłuższych rur w Polsce liczącą 202 metry) oraz zjeżdżalnią rodzinną o nazwie Aligator. 
 W największej niecce w hali basenowej znajduje się  największa wewnętrzna zjeżdżalnia w Parku Wodnym czyli granatowo-pomarańczowa „Salamandra” połączona z gigantyczną misą o nazwie „Tornado”. Salamandra posiada 2 zakręcone tory o łącznej długości 97 m. Obie zjeżdżalnie są dostępne od 13. roku życia. W tym basenie znajduje się także zjeżdżalnia przeznaczona dla nieco młodszych pływaków - żółta wewnętrzna zjeżdżalnia, przeznaczona dla dzieci od 7. roku życia.
Niewątpliwym atutem hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie jest najnowocześniejsza  technologia oczyszczania wody bazująca na 100% zastosowaniu ozonu. Przyjemność pobytu w hali basenowej gwarantuje śródziemnomorska temperatura wody oscylująca wokół 29-30ºC.
------------------------
Park Wodny w Krakowie niedawno także udostępnił kolejne propozycje dla najmłodszych w ulubionym przez dzieci brodziku - Magiczny Wulkan, Statek Piracki, AquaDino i Ptak Cudak. Chlapiące wodą zwierzaki - Ptak Cudak i AquaDino rozweselają dzieciaki i dorosłych, na Statku Pirackim z prawdziwymi armatkami wodnymi mali żeglarze przeżyją największe morskie przygody, a najodważniejsi pływacy mogą wejść na Magiczny Wulkan, a potem zjechać z niego wprost do wody!
 Dla amatorów leczniczej kuracji wodnej są tu także dzikie źródła, stacje z masażami leżakowymi, bicze wodne o różnym natężeniu strumienia wody, stanowiska masaży oraz tory do pływania.
Niezapomnianych wrażeń dostarczy też tutaj rwąca rzeka, czyli atrakcja ze sztucznym nurtem o długości 29 m, który prowadzi nas przez grotę z dwoma wodospadami. Najnowszą atrakcją w tej niecce jest wydzielony „Basen z Falą”, czyli z ogromną kulą wytwarzającą fale, dzięki którym można poczuć się jak nad morzem. Dużą atrakcją jest spacer po wodnej ścieżce, jednak przejście całej to duże wyzwanie.

PARTNER MEDIALNY : 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM