Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FOTO - OTWARTY TRENING I EFEKTY SZKOLENIA ZAWODNIKÓW „GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ”

W dniu 19 grudnia 2013 r. odbył się otwarty trening zawodników "Gminnej Akademii Piłkarskiej Frysztak". 
Podczas zajęć trenerzy Pan Mateusz Dyka oraz Pan Grzegorz Garncarski zaprezentowali nowoczesne metody i formy szkolenia piłkarskiego.
Dzięki atrakcyjnym, nieszablonowym i odpowiednio dobranym treningom młodzi piłkarze szybko i skutecznie uczą się piłkarskiego kunsztu i nabywają piłkarskiej inteligencji. 
Podczas ćwiczeń i gier mogliśmy podziwiać technikę wykonania uderzeń przyjęć, prowadzenia piłki, dryblingu, zwodów  oraz elementów taktycznych. Członkowie Akademii wzorcowo wykonywali ćwiczenia – wszystko w odpowiednim tempie z nienaganną techniką. 
Dzięki dużej wiedzy i nowatorskiemu podejściu trenerzy potrafią wykorzystać każde warunki do prowadzenia atrakcyjnych i efektywnych zajęć.
Z kolei wkład finansowy i zaangażowanie rodziców powoduje, że „Gminna Akademia Piłkarska” nie wymaga dodatkowych nakładów pieniężnych.

Cotygodniowe treningi to nie tylko piłka nożna. Poprzez zajęcia wdrażamy promocję zdrowia i wyrabiamy nawyk aktywnego wypoczynku po szkole i pracy. Dużo uwagi poświęcamy na uczenie samodzielnego myślenia i współpracę w grupie oraz utrwalenie prawidłowych postaw sportowych.
Zawodników, rodziców i organizatorów Gminnej Akademii Piłkarskiej cechuje wyjątkowe podejście - my nie narzekamy tylko pracujemy nad formą i techniką, bawiąc się przy tym i ciesząc z każdego przeprowadzonego treningu. Mamy wspólny cel, którym jest rozwój piłki nożnej i frajda dzieci z uprawiania sportu.
W tym roku był to ostatni trening ale wraz z Nowym Rokiem ruszamy z pełnym wigorem i radością do dalszej pracy. Zapraszamy mieszkańców wszystkich miejscowości Gminy Frysztak. Każdego przyjmiemy z wielkim szacunkiem.


Co przed mani ?
Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania kalendarzy, które dostępne będą w przyszłym tygodniu. Drugą dobrą wiadomością jest to, że złożyliśmy zamówienie na wykonanie strojów piłkarskich, które wykonuje firma MAYOR z Jasła:  więcej info- kliknij tu.
Od nowego roku nastąpi zmiana jednego z trenerów. W związku z tym, że Pan Grzegorz Garncarski zaangażowany jest w prowadzenie  sekcji narciarskiej obowiązki w jednej z grup przejmie Pan Marcin Pilut - doświadczony nauczyciel i trener piłkarski.
Panu Grzegorzowi dziękujemy za dotychczasowy wkład pracy i życzymy sukcesów w sekcji narciarskiej.
*******
Serdecznie dziękujemy rodzicom za dotychczasową współpracę zaufanie i zaangażowanie w rozwój sekcji. Dzięki Państwu możemy sprawić naszym dzieciom wiele radości i satysfakcji z uprawiania piłki nożnej.
Serdecznie dziękujemy także sponsorom, którzy ufundowali młodym zawodnikom nowe stroje piłkarskie i kalendarze „Gminnej Akademii Piłkarskiej” na rok 2014.
*******
Szczególne podziękowania należą się wszystkim rodzicom, babciom i dziadziom, którzy przyszli na dzisiejszy trening :-) 
*******
Wszystkim Panstwu składamy najserdeczniejsze życzenia: Zdrowych Radosnych i Pogodnych Świąt w Gronie Rodziny oraz Szczęśliwego Nowego Roku - NIECH SIĘ SPEŁNIĄ WSZYSTKIE MARZENIA.  

Sponsorzy: F.H.U. Rolmopex 
Tadeusz Jabłecki   ----------------------------------------------------------
GALERIAORGANIZATORZY 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM