Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FILM - „PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK” I DOSKONAŁY WYSTĘP UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH


W dniu 20.03.2014 r. odbył się „Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Frysztak”.  Tak jak w poprzednich latach frysztacka młodzież pokazała, że potrafi grać w piłkę zachowując wszystkie wzorce sportowego zachowania.
Zawodnicy zaimponowali umiejętnościami, wzajemnym szacunkiem i  znajomością przepisów.


Szybkie tempo gry, składne akcje i fantastyczne bramki były ozdobą rozgrywek, a dobra atmosfera świadczyła, o tym że młodzież rozumie przesłanie symbolu jakie niesie  „Puchar Wójta”. Idea  turnieju to zbiór zasad społecznej roli sportu, wdrażanie do uczciwej rywalizacji, poszanowanie przeciwnika, wzajemna integracja i kształtowanie pozytywnych wzorców aktywnego wypoczynku.


Turniej rozpoczął się powitaniem poszczególnych reprezentacji przez dyrektora GOSiR, natomiast oficjalnego otwarcia i podsumowania rozgrywek dokonał Za-ca Wójta Gminy Pan Adam Filip.
Upominki dostali nie tylko zawodnicy ale także trenerzy przygotowujący uczniów do rozgrywek.


Bardzo się cieszymy, że w turnieju udział wzięły wszystkie szkoły funkcjonujące na terenie naszej gminy. W tym roku po raz pierwszy do udziału w rozgrywkach dołączyli uczniowie Gimnazjum przy SOSW we Frysztaku, za co serdecznie dziękujemy.


Turniej przeprowadzony został systemem „każdy z każdym”, 2 x 6 min. Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych pojedynków czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Obsługę techniczną zapewnił menedżer sportu GOSiR Frysztak Pan Wojciech Arciszewski oraz instruktor rekreacji Pani Iwona Garncarska.

Według kanonów sportu pierwsze miejsce mogła zdobyć tylko jedna drużyna, ale zwycięzcami  zostali wszyscy uczestnicy rozgrywek.

Oficjalne wyniki: 
miejsce I: Reprezentacja Gimnazjum Publicznego Nr 1 we Frysztaku
-  trener: Pan Krzysztof Niemiec,

miejsce II: Reprezentacja Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lubli
 -  trener: Marcin Pilut,

miejsce III: Reprezentacja Gimnazjum przy Zespole Szkół w Gogołowie,
-  trener: Pan Mateusz Dyka

miejsce IV: Reprezentacja Gimnazjum przy SOSW we Frysztaku,
-  trener: Pan Jerzy Zając

miejsce V: Reprezentacja Gimnazjum przy Zespole Szkół ze Stępin
-  trener: Piotr Świerad


Gratulujemy nauczycielom doskonałych efektów szkoleniowych, a uczniom zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Serdeczne podziękowania kierujemy do dyrektorów  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 we Frysztaku za wynajęcie sali i dostosowanie podziału godzin do potrzeb turnieju. 
Podziękowania kierujemy także do  nauczycieli, którzy sędziowali poszczególne pojedynki. 

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK 


GALERIA 20.03.2014 r. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM