Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

STADNINA KONI, FIKOLAND, BASEN I WIELE INNYCH ATRAKCJI PODCZAS SUPER WAKACJI Z GOSiRem


W dniu 25.07.2014 r. zakończył się trzeci turnus "Aktywnych Wakacji z GOSiRem". Tak jak w poprzednich edycjach Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych mieszkańców Gminy Frysztak moc atrakcji i wiele niespodzianek.
Przez pięć dni dzieci uczestniczyły w  grach, zabawach, wycieczkach i zorganizowanych zajęciach. Bardzo atrakcyjną częścią turnusu był wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego Pana Marka Giery gdzie dzieciaki spędziły czas podczas przejażdżek na kuchach, paląc ognisko i bawiąc się w pięknym krajobrazie Góry Chełm. 


Dużym powodzeniem cieszył  się także wyjazd do Fikolandu oraz zajęcia na otwartych basenach GOSiRu. Podczas codziennych spotkań uczestnicy mieli do dyspozycji plac zabaw, tereny rekreacyjne, boiska sportowe i salę gimnastyczną.
Dzięki ofercie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku dzieciaki mogły kreatywnie, twórczo, radośnie, ciekawie i bezpiecznie spędzić czas. Organizatorzy zapewni profesjonalną opiekę, miłą atmosferę i mnóstwo atrakcji. Zajęcia prowadzone były w formie zabaw w małych grupach, rozwijając przy tym aktywność dziecka połączoną z aspektem edukacyjnym. Zajęcia prowadzone były w sposób pozwalający nawiązywać koleżeńskie relacje i wpływać korzystnie na współpracę między uczestnikami.


Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy także wolontariuszkom za pomoc w organizacji zajęć. 
Zapewniamy, że to nie koniec wakacyjnych atrakcji dla dzieci. GOSiR Frysztak jest w trakcie przygotowania kolejnych ofert rekreacyjno-sportowych - więcej informacji wkrótce. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM