Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W RĘKACH FRYSZTACKICH SAMORZĄDOWCÓW


W dniu 11.03.2015 r. w Puławach Górnych odbyły się „II Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego”. Celem zawodów była integracja samorządów,  rozwój aktywności fizycznej w samorządach oraz poruszenie istotnych kwestii związanych z rozwojem dyscyplin sportów zimowych. Organizatorem imprezy było Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych przy współpracy z Gminą Rymanów i   Ośrodkiem Sportów Zimowych KiczeraSki.   

Oficjalnego otwarcia i zakończenia imprezy wraz z dekoracją zawodników dokonał osobiście Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl. 
W zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Gminy Frysztak, która  w składzie Jan Ziarnik – wójt gminy, Tomasz Garncarski – sekretarz oraz Marek Armata – dyrektor GOSiR wywalczyła drużynowo I miejsce. Najlepiej wśród ekipy Frysztaka zaprezentował się Pan Tomasz Garncarski, który zdobył I miejsce w  klasyfikacji indywidualnej (pracownicy samorządowi). O indywidualne podium otarli się także Jan Ziarnik i Marek Armata zdobywając czwarte miejsca w swoich kategoriach. 


Wysoki poziom zawodów i doskonałe przygotowanie połączone ze wspaniałą atmosferą spowodowało, że uczestnicy nie tylko walczyli o puchar ale również miło i aktywnie spędzili czas.
W zawodach udział wzięło dzieło 33 zawodników, którzy walczyli o główne trofeum w konkurencji slalom gigant. Klasyfikacja końcowa została ustalona według najlepszego czasu dwóch przejazdów. 
Gratulujemy organizatorom świetnie przygotowanej imprezy, a zawodnikom dziękujemy za doskonałą sportową zabawę.Udział w zawodach był czymś więcej niż tylko sportową rywalizacją. Był to czas, który został poświęcony na wymianę doświadczeń dotyczących rozwoju sportu, aktywności fizycznej i kierunku działalności samorządów. Sportowe spotkania są także jednym z ważnych elementów współpracy Gminy Frysztak z Urzędem Marszałkowskim. 
Więcej zdjęć - kliknij tu


Opracowanie:
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM