Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK - WYNIKI


W dniu 19.03.2015 r. odbył się coroczny "Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Frysztak". Idea turnieju to tradycyjnie zbiór zasad uczciwej rywalizacji, sportowej zabawy, pozytywnych emocji oraz promocja zdrowego stylu życia i integracja uczniów szkół podstawowych.  
Młodzi piłkarze rozegrali doskonałe mecze prezentując wysokie umiejętności techniczne i taktyczne, a poprzez grę Fair Play dali dorosłym lekcję aktywnego zaangażowania w wychowanie przez sport pokazując  jednocześnie chęć rywalizacji i udziału w tego typu zawodach. 


W rozgrywkach udział wzięli uczniowie sześciu szkół z terenu gminy Frysztak.  Drużyny rozgrywały mecze w dwóch grupach systemem" każdy z każdym”.
W tym roku najlepsi okazali się zawodnicy Szkoły Podstawowej Nr 1 we  Frysztaku ale słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom za podjęcie rywalizacji, doskonałe widowisko, mnóstwo akcji i efektowne bramki.

Oficjalne wyniki:
miejsce I: Szkoła Podstawowa Nr 1 we Frysztaku
 - trener Lesław Jędrysik
miejsce II: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Lubi 
- trener Piotr Cymerman
miejsce III: Szkoła Podstawowa z Glinika Górnego 
- trener Mateusz Dyka
miejsce IV: Szkoła Podstawowa przy SOSW we Frysztaku 
- trener Grzegorz Furtek 
miejsce V: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Gogołowie 
- trener Mateusz Dyka
miejsce VI: Szkła Podstawowa z Cieszyny 
- trener Renata Mosety- Byś

Gratulacje dla wszystkich uczniów i trenerów !!!Wszystkie drużyny otrzymały piłki i zostały nagrodzone dyplomami, a najlepsza drużyna turnieju zdobyła Puchar Wójta Gminy Frysztak.

Serdecznie dziękujemy uczniom za sportową postawę i dostarczone emocje. Gratulujemy także umiejętności i woli walki. Podziękowania kierujemy do dyrektorów i nauczycieli za współpracę w zakresie wychowania poprzez sport.  Dodatkowe podziękowania kierujemy do dyrektora SP Nr 1 we Frysztaku Pana Marka Jedziniaka za udostępnienie sali gimnastycznej.

We wtorek  24.03.2015 r. o Puchar Wójta walczyć będą gimnazjaliści. 

Opracowanie:
Marek Armata


 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM