Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ROZWÓJ TURYSTYKI i PROPAGOWANIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA CZYLI RAJD ROWEROWY DLA AKTYWNYCH


W dniu 28.06.2015 r. odbył się Rajd Rowerowy dla aktywnych. Celem imprezy było propagowanie aktywnego wypoczynku oraz rozwój turystyki w naszym regionie. Poprzez udział w organizowanych przez GOSiR wycieczkach chcemy pokazać że Frysztak jest miejscem  o atrakcyjnych walorach turystycznych oraz doskonałą bazą wypadową nie tylko dla zwolenników dwóch kółek ale także osób ceniących sobie dziedzictwo kulturowe i historyczne.  W rajdzie uczestniczyło blisko 20-stu rowerzystów. Byli to mieszkańcy naszych miejscowości i gmin sąsiednich. Bardzo się cieszymy, że w rajdzie brały udział dzieci, młodzież i dorośli cykliści, a wspólna przygoda zatarła różnicę wieku. 


Trasa wiodła malowniczym szlakiem wzdłuż Wisłoka, począwszy od frysztackiego Ośrodka Sportu przez Kobyle, Łęki Strzyżowskie, Bratkówkę do Odrzykonia. Droga, którą pokonaliśmy charakteryzuje stosunkowo niewielkie natężenie ruchu, znakomite widoki i równa nawierzchnia. Na ostatnim odcinku trasy prowadzącym pod górę zamkową odbyły się zawody. Zwycięzcą został Michał Niemiec. 


Po pokonaniu trasy uczestnicy spotkali się na wspólnym ognisku w gospodarstwie agroturystycznym "Pod Kamieńcem. Był to czas na odpoczynek, naładowanie akumulatorów i posumowanie wrażeń z pokonanej drogi. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyjęcie zaproszenia, wspólnie spędzoną niedzielę oraz współpracę w zakresie rozwijania turystyki. 
UWAGA:
Wkrótce, rozstrzygnięcie konkursu rowerowego  pod hasłem „Wyznacz trasę, zgarnij wjazd na basen”: przypominamy zasady konkursu – kliknij tu.

Zapraszamy do korzystania z oferty Ośrodka Sportu
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM