Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PISZĄ O NAS - SERVIS INTERNETOWY GMINY BRZOZÓW O OBOZIE WE FRYSZTAKU


Lato 2015 w Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku przebiega wspólnie ze zgrupowaniami sportowymi przebywającymi w bazie noclegowej na wakacyjnym szkoleniu. Współpraca Ośrodka z klubami zapowiada się bardzo obiecująco...
Pierwszym obozem który  gościliśmy w tym roku były "Orzełki" Brzozów.  Obóz stacjonował w bazie „Wśród Gór Wolności”. Zawodnicy mieli do dyspozycji wszystkie obiekty GOSiRu. A oto co napisali o nas …
Artykuł Serwisu Internetowego Gminy Brzozów – kliknij tu 


Bieżący rok jest dla frysztackiego Ośrodka okresem wdrożenia nowej oferty i czasem poświęconym na analizę wdrożonych procedur oraz czasem na podjęcie jak najszerszej współpracy w zakresie rozwoju turystyki.  Praca Ośrodka Sportu jest połączeniem 25-cio letniej tradycji z odsłoną nowoczesnego kompleksu szkoleniowo-wypoczynkowego. Zgrupowania sportowe przebywające we Frysztaku korzystają z infrastruktury bazy głównej oraz noclegów bazy w Kobylu. 

Orzełki Brzozów 2015 - baza w Kobylu 

W okresie wakacji z naszych obiektów skorzysta 11 klubów: „Orzełki Brzozów”, „SOCCER” Ropczyce, „TEAM” Gliwice, "Wisła" Sandomierz, „Unia” Tarnów, „Juventa” Starachowice, Coerver Coaching Polska, „Sprint” Katowice, „Bemowski Klub Sportowy” z Warszawy oraz MISTRAL TRAVEL. 
Z infrastruktury boiska treningowego korzystał będzie "STRUG" Tyczyn przebywający na zgrupowaniu w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Frysztaku. 
Pod koniec wakacji infrastruktura sportowa Ośrodka oddana zostanie do dyspozycji uczniom klas sportowych z terenu Gminy Frysztak na obozy dochodzące.  

Boiska Piłkarskie, Otwarte Baseny Kąpielowe, boisko plażowe, plac zabaw i kort poliuretanowy tylko część atrakcji  jakie czkają na zawodników. GOSiR Frysztak zapewnia także szeroki wachlarz usług rekreacyjno-turystycznych oraz pomoc w zakresie zagospodarowania czasu wolnego, organizacji sparingów i spotkań integracyjnych. 

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku składa podziękowania za współpracę i zaprasza na zgrupowania nie tylko w czasie wakacji ale również podczas ferii zimowych.  


Zdjęcia pobrano ze strony www.brzozow.pl 

Opracowanie 
Marek Armata0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM