Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ŚWIĄTECZNE ROZGRYWKI BADMINTONA DLA DZIECI – /album ze zdjęciami/

Świąteczny turniej badmintona rozegrany 19.12.2015 r. na sali gimnastycznej ZS w Gogołowie był kontynuacją propagowania kometki w gminie Frysztak oraz okazją do aktywnie, zdrowo i miło spędzonego czasu. Tym razem do rozgrywek przystąpiły dzieci klas podstawowych. W zawodach udział wzięło 20 uczestników. Mimo, że to dla wielu z nich jest początek przygody z rakietką i lotką to trzeba przyznać, że młodzi zawodnicy radzili sobie doskonale. Można powiedzieć, że podczas turnieju wszyscy zachowali się z najwyższą klasą zasługującą na miano prawdziwych sportowców. Była sportowa rywalizacja, śmiech i doskonałe akcje. I choć nie każdy mógł zająć miejsce na podium to z pewnością wszyscy dobrze się bawili….  


Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, MKS "Skarbek" Gogołów oraz Zespół Szkół w Gogołowie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom znakomitych umiejętności. Gratulacje należą się również kadrze ZS i trenerom "Skarbka" Gogołów za znakomicie wykonaną pracę instruktorską i trenerskie zaangażowanie w rozwój badmintona.
Wszystkie dzieci dostały napoje i słodycze, natomiast zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium dodatkowo dyplomy i medale.
Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali:
Urszula Capiga, Anna Wiśniowska, Wojciech Arciszewski. 
WYNIKI:
Kat. II klasa i młodsi - 10 zawodników:
I miejsce: Grzegorz Wojnar
II miejsce: Julia Oszajca
III miejsce: Ignacy Wiśniowski

Kat III-IV klasa - 1 osoba /łączona kategoria/:
I miejsce: Jakub Wilisowski- jedna osoba

Kat: V- VI klasa - 9 zawodników:
I miejsce: Kacper Miras
II miejsce: Jola Lechwar
III miejsce: Wiktor Borowy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjecie zaproszenia i wspólnie spędzoną sobotę. Podziękowania kierujemy również do rodziców i Dyrektora ZS w Gogołowie Pana Krzysztofa Niekowala za współpracę.Wszystkim, życzymy Zdrowych, Spokojnych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.
Album ze zdjęciami autorstwa Pana Macieja Królaka pod linkiem - kliknij tu  
Opracowanie
Marek Armata
foto. Urszula Capiga
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM