Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

"STARA WĘDZARNIA" WSPOMAGA ROZWÓJ SPORTU, WYPOCZYNKU I TURYSTYKI W GMINIE FRYSZTAK - DZIĘUJEMY


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku jest jednostką zajmującą się przede wszystkim stwarzaniem warunków do uprawiania sportu oraz propagowaniem aktywnego wypoczynku poprzez organizacje imprez rekreacyjnych, zawodów sportowych oraz turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych promujących zdrowy styl życia. Ważnym elementem działalności jest także współpraca oraz promowanie turystyki.


Od czasu uruchomienia bazy noclegowej coraz większego znaczenia nabiera organizacja szkoleń, obozów sportowych, wypoczynku grupowego i indywidualnego oraz udostępnianie bazy do organizacji imprez rodzinnych. 
Aby zachować obowiązujące standardy, przyciągnąć turystów oraz być konkurencyjnym na rynku usług hotelarskich Ośrodek poszukuje nowych rozwiązań wzbogacając systematycznie swoją ofertę oraz rozbudowując i uatrakcyjniając bazę. Do takich przykładów należy między innymi utworzenie szlaku "Kamienne Herby" oraz budowa kamiennego paleniska. 


Budowa grilla była możliwa dzięki bezinteresownej pomocy Pana Marcina Januszczaka. Pan Marcin jako właściciel masarni - „Stara Wędzarnia” wspomaga wiele działań organizowanych dla naszego gminnego społeczeństwa. Trzeba pamiętać, że z tego typu pomocy tak naprawdę korzystają nasze dzieci i młodzież ponieważ oni są w większości uczestnikami działań promujących zdrowie, uczestniczą w obozach sportowych oraz turniejach.  Od Pana Marcina otrzymaliśmy także 6 krzeseł rattanowych oraz materiały do wykonania skalniaków, które zdobić będą otoczenie Ośrodka Sportu. Jest to przykład pokazujący, że warto kupować lokalne produkty ponieważ wspierając naszych przedsiębiorców rozwijamy naszą gminę z korzyścią dla nas wszystkich. Do kupowania wędlin i wyrobów mięsnych "Starej Wędzarni” Frysztak nie trzeba nikogo namawiać - jakość i profesjonalizm przemawiają same za siebie.  Kto jeszcze nie próbował powinien zrobić to jak najszybciej - szczerze polecamy. 


Smak, który pamiętasz z dzieciństwa - kliknij tu 

Grill wkrótce będzie dostępny dla mieszkańców gminy Frysztak oraz gości wynajmujących bazę noclegową. W miejscu gdzie powstaje palenisko systematycznie tworzony będzie ogród rekreacyjny, w którym będzie można rodzinnie i w gronie przyjaciół spędzić czas.
Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Januszczakowi za wspieranie działań promujących aktywny wypoczynek dzieci, młodzieży i dorosłych. 
Zapraszamy do korzystania z obiektów i oferty GOSiR Frysztak.


Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM