Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WYNIKI TURNIEJU BADMINTONA W KATEGORII GIER PODWÓJNYCH - DZIĘKUJEMY


Badminton wpisał się już na stałe w kalendarz imprez gminy Frysztak. Zyskał przychylność wielu osób, szkól i gminnych jednostek. Z każdym rokiem rozwija się coraz bardziej i przyciąga nowych zwolenników tej gry. Przykładem tego jest niedzielny turniej (06.11.2016 r.), który został rozegrany w Zespole Szkół w Gogołowie. Zawodnicy walczyli o mistrzostwo gminy Frysztak w kategorii gier podwójnych. W tym dniu odbyło się także otwarcie "V Sezonu Gminnej Amatorskiej Ligi Badmintona" - kliknij tu  

Rozgrywki charakteryzuje nie tylko zacięta walka ale też wyjątkowa atmosfera. Można poczuć odrobinę adrenaliny, popatrzeć na piękne wymiany i miło spędzić czas. 
Niedzielny turniej zorganizowany został przy współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku z Zespołem Szkół w Gogołowie. Turniej został objęty Patronatem Wójta Gminy Frysztak. Rangę zawodów podniósł także udział Wiceprezesa Podkarpackiego Związku Badmintona Pana Krzysztofa Orzechowicza.   
Więcej na temat Podkarpackiego Związku - kliknij tu 


W rozgrywkach udział wzięli zawodnicy z gminy Frysztak oraz badmintoniści z spoza granic naszego regionu. Aby zostać zwycięzcą trzeba było wykazać się precyzją, kondycją i szybkością oraz strategicznym myśleniem, działaniem taktycznym i współpracą w zespole.


Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali:
Pani Urszula Capiga i Pan Wojciech Arciszewski 
WYNIKI:
--------------------
miejsce I:
Maciej Królak
Maciej Płoucha 
miejsce II:
Piotr Głowacki
Eryk Głowacki 
miejsce III:
Jerzy Marszałek
Tomasz Gorczyca
miejsce IV:
Andrzej Kiełtyka
Krzysztof Orzechowicz
miejsce V:
Paweł Petka
Paweł Wójcik
miejsce VI:
Kamil Wiśniowski
Przemysław Pasterczyk
miejsce VII:
Franciszek Niekowal
Mateusz Budnik

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjęcie zaproszenia i wspaniałą sportową zabawę. Podziękowania kierujemy do Pana Krzysztofa Niekowala – Dyrektora Z.S. w Gogolowie za współpracę w zakresie rozwoju badmintona w gminie Frysztak. Dziękujemy także Panu Maćkowi Królakowi za przygotowanie materiałów promocyjnych ligi oraz Pani Annie Wiśniowskiej za miłe przyjęcie uczestników.

Wszystkich Państwa zapraszamy do udziału w V sezonie Gminnej Amatorskiej Lidze Badmintona-kliknij tu 
Oficjalna strona GALB Frysztak - kliknij tu 
Facebook GALB Frysztak - kliknij tu 

O p r a c o wa n i e
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM