Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PRACE NA PODDASZU ROZPOCZĘTE - BAZA NOCLEGOWA OŚRODKA SPORTU ELEMENTEM ROZWOJU TURYSTYKI


Okres ferii w Ośrodku Sportu to nie tylko organizacja wypoczynku i zajęć ruchowych dla mieszkańców naszej gminy. 
Mnóstwo pracy mają również pracownicy zaplecza sportowego, którzy rozpoczęli działania związane z modernizacją nie ukończonej jeszcze części poddasza. Na dzień dzisiejszy GOSiR oddał do użytku 4 pokoje, a  do ukończenia poddasza musimy wykonać jeszcze 6 pokoi i dwie części korytarza.

Jeden z 4 pokoi i część korytarza na poddaszu oddanych do użytku w 2016 r.

 Do ukończenia poddasza zostało na 6 pokoi z łazienkami i  dwie części korytarza 

Obecnie pracownicy dostarczają na poddasze materiały budowlane oraz docieplają część stropów. w najbliższym czasie czeka nas montaż belek, stelaży i płyt kartonowo-gipsowych. Środki, którymi dysponujemy nie pozwolą w pełni ukończyć poddasza ale najważniejsze jest to, że mamy zielone światło i rozwijamy bazę, która ma wpływ na rozwój ruchu turystycznego w gminie Frysztak. Docelowo w Ośrodku sportu będziemy mogli przenocować jednocześnie 55 osób co pozwoli przyjąć jeden pełny autokar. Zapotrzebowanie na noclegi jest ogromne, a zainteresowanie naszą bazą rośnie z roku na rok. O dalszych postępach będziemy informować na naszej stronie.

Pokoje,  korytarz  i pomieszczenie socjalne  na poddaszu

Aby wykonać jak największą ilość robót z wykorzystaniem zapewnionych środków staramy się wszystkie prace robić samodzielnie. Modernizację poddasza prowadzą:
Edward Giera
Wiesław Legęza
Janusz Ciosek
Przed nami sporo pracy - wszystkie działania musimy zakończyć do końca kwietnia 2017 ponieważ od maja rozpoczynamy przygotowania Otwartych Basenów Kąpielowych do sezonu, a od czerwca przyjmujemy zgrupowania w ramach obozów wakacyjnych. Oczywiście baza noclegowa przyjmuje gości w trakcie ferii i pozostałe miesiące zimowo-wiosenne.
Zapraszamy do korzystania z obiektów i oferty Gminnego Ośrodka Sportu i rekreacji we Frysztaku.
Dla Państwa pracujemy 7 dni w tygodniu do 22:00
W roku 2017 obchodzimy jubileusz 30-lecia działalności, będzie nam miło jeśli ten rok spędzicie Państwo z nami...

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM