Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

TRWA ZIMOWY PIŁKARSKI OBÓZ WE FRYSZTAKU – OFERTA „STRZELCA” I GOSIRU


Nowa sportowo-rekreacyjna oferta „Strzelca” Frysztak i GOSiRu jest kolejną inicjatywą związaną z bezpiecznym zagospodarowaniem zimowego wypoczynku dla dzieci z naszej gminy. Program zgrupowania zakłada szkolenie piłkarskie, wykłady, zajęcia rekreacyjne oraz  wycieczki. Obóz został zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.Obecnie na obiektach Ośrodka i pod okiem trenerów ćwiczy 16  dzieciaków z naszej gminy. Celem obozu jest propagowanie piłki nożnej, rozwój pasji i talentów młodych piłkarzy oraz bezpieczne zagospodarowanie czasu wolnego podczas zimowego wypoczynku.
Zajęcia prowadzą:
Pan Mateusz Dyka, Pani Urszula Capiga oraz Kacper Sokołowski 

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaufanie i przyjęcie zaproszenia do udziału w zimowej przygodzie z piłką nożną. Jeśli będzie zainteresowanie tego typu inicjatywy pojawią się również w ofercie wakacyjnej.

Szanowni Państwo w bieżącym roku obchodzimy dwa jubileusze:
30-sto lecie Ośrodka Sportu oraz 95-lecie  "Strzelca" - z tej okazy zapraszamy Państwa do udziału w sportowym życiu gminy Frysztak. Mamy nadzieje, ze ten rok spędzimy wspólnie. 


Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM