Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

KONTYNUACJA PRAC NA PODDASZU GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oprócz bieżącej działalności związanej z propagowaniem zdrowego stylu życia prowadzi działalność promującą turystykę. Wśród tych działań znajdują się tworzenie szlaków turystycznych oraz rozbudowa bazy noclegowej, która jest podstawą przyjmowania gości spoza naszego regionu. Ośrodek Sportu dysponuje na dzień dzisiejszy 14 pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, dostępem do internetu i TV. Standard bazy pozwala przyjmować zgrupowania sportowe oraz gości indywidualnych. 

Baza GOSiRu jest systematycznie rozbudowywana. Obecnie trwają prace na poddaszu. Od początku roku 2017 wykonaliśmy najważniejsze prace budowlane w skład, których wchodzą: 
- zakup i montaż belek drewnianych w pokojach i na korytarzu,
- montaż stelaży w celu podwieszenia stropów w sześciu pokojach i dwóch bocznych częściach korytarza (środkowa część została wykonana w roku 2016),
- podwieszenie płyt kartonowo-gipsowych w celu wykonania stropów w sześciu pokojach i dwóch  bocznych częściach korytarza,
- wstawienie parapetów,
- obsadzenie peszli i puszek w celu umożliwienia wykonania instalacji elektrycznych,  
- wykonanie tynków gipsowych wraz z obsadzeniem narożników,
- wykonanie ocieplenia stropów w sześciu pokojach i dwóch bocznych częściach korytarza wraz z zakupem materiałów,Przed nami:
- połączenie instalacji elektrycznej, TV i internetowej oraz montaż wyłączników i przełączników, 
- gipsowanie sufitów wraz z obsadzeniem narożników w oknach dachowych.
- ułożenie płytek na korytarzach,
- montaż oświetlenia awaryjnego i podłogowego na korytarzach,
- wstawienie drzwi,
Zakładamy, że we wszystkich pokojach zakończymy prace budowlane i w pełni ukończymy jeden pokój wraz z łazienką. Zostanie nam jeszcze zakup wyposażenia.W kolejnym etapie budowy chcielibyśmy zamknąć inwestycję. Baza noclegowa docelowo będzie mogła pomieścić 55 osób. W planach mamy także wykonanie jednego apartamentu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Dla Państwa pracujemy 7 dni w tygodniu.
Jeśli macie Państwo pomysł na organizację imprezy sportowej, prosimy o kontakt - my ją dla Państwa zorganizujemy.
Dane kontaktowe:
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl
kom. 503-300-552 


Opracowanie
Marek Armata
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM