Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WYJAŚNIENIE W ZWIĄZKU Z ATAKIEM HEJTERÓW


Szanowni Państwo!!!
W związku z nieprzyjemnymi atakami hejterów na działalność Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku piszemy sprostowanie i prosimy o pomoc w ujęciu osób działających na szkodę gminnych jednostek organizacyjnych. 
GOSiR Frysztak jest jednostką działającą w imieniu gminy - została utworzona w celu stwarzania warunków do uprawiania sportu oraz promowania aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. 
Fundusze przeznaczone przez gminę na Ośrodek tak naprawdę wracają do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów oraz szkół, klubów, jednostek OSP, KGW itp. Ośrodek tak jak nazwa wskazuje jest gminny, dlatego służy mieszkańcom wszystkich miejscowości. Z Ośrodka każdego roku korzyta ponad 70 000 osób. GOSiR działa także w zakresie rozwoju gminy Frysztak poprzez rozwój turystyki i ruchu turystycznego oraz wspiera inne podmioty w tym zakresie. Jednostka dba także o promocję i reklamę naszego regionu. 
Ponadto ośrodek stara się każdego roku zmniejszyć swoje koszty utrzymania poprzez wynajem bazy noclegowej i działalność basenów kąpielowych, a poprzez inwestycje podnosi wartość mienia należącego do mieszkańców gminy Frysztak. 
Ataki hejterów działają na szkodę wizerunku Ośrodka i wpływają negatywnie na przyjmowanie gości z zewnątrz, poprzez takie ataki tracimy klientów, którzy wynajęliby bazę noclegową lub przyjechali wypocząć na basenie. Dochody z samych wakacji przekraczają 250 000 zł i poprzez wprowadzanie negatywnego wizerunku  mogą spowodować rezygnację klubów z wynajęcia bazy, a tym samym kilkudziesięciotysięczne straty. 
Być może jest to konkurencja lub osoby, które chcą doprowadzić do sprzedaży gminnego mienia. Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, do których docierają ataki w postaci fałszywych informacji o pilny kontakt. Ośrodek Sportu złoży sprawę do prokuratury w celu weryfikacji atakujących. Hejterzy działają przebiegle i z premedytacją - nie pozwalają dokonać wyjaśnień, kasują wszystkie informacje, które wpływają korzystanie dla GOSiRu oraz podszywają się pod innych mieszkańców. 
Wszystkich, którzy wynajęli u nas bazę na komunię, imprezy rodzinne, wakacje 2017 itp. uspokajamy i zapraszamy do korzystania z naszych obiektów. 

Nie przyjmujemy anonimów!
kontakt: marek.armata@gosir.frysztak.pl 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM