Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH RYWALIZOWALI O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK


Sportowa rywalizacja w duchu Fair Play oraz wzajemny szacunek, to najważniejsze przesłanie „Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych” rozgrywanego o Puchar Wójta gminy Frysztak. Puchar Wójta to także jeden z tych turniejów gdzie uczniowie wszystkich szkół mogą ze sobą rywalizować, zmierzyć się i zobaczyć, jakie mają możliwości oraz spotkać się z rówieśnikami i nawiązywać nowe przyjaźnie. 


W środę 28.02.2018 r. szkolne  reprezentacje kolejny raz odegrały główna rolę. Na polu gry można było zobaczyć nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także dostrzec cechy prawdziwych sportowców - piłkarze udowodnili, że potrafią zarówno wygrywać jak i przegrywać gratulując sobie nawzajem.  100% frekwencja świadczy o tym, że sport w gminie Frysztak jest na bardzo wysokim poziomie, a współpraca jest elementem wychowania nowego pokolenia sportowców. Mimo, że turniej wyłania zwycięzców i klasyfikuje miejsca to nie wynik w tych rozgrywkach jest tak naprawdę najważniejszy.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Sprawy techniczne i organizacyjne leżały po stronie GOSiRu, za które odpowiadali Pan Wojciech Arciszewski i Pani Urszula Capia.   Drużyny biorące udział w turnieju otrzymały piłki, a wszyscy zawodnicy dodatkowo sportowe opaski „Łączy nas Pasja" oraz długopisy. Nagrody, puchary, medale i dyplomy wręczył wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik. ------------------------------------------------------------------------------
OFICJALNE WYNIKI: 
miejsce I: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Gogołowa,
- trener Pan Mateusz Dyka
miejsce II: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z  Lubi,
- trener Pan Piotr Cymerman,
miejsce III : Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy SOSW we Frysztaku.
- trener Pan Grzegorz Furtek
miejsce IV: Reprezentacja Szkoły Podstawowej ze Stępiny,
- trener Pan Piotr Świerad
miejsce V: Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku,
- trener Pan Lesław Jędrysik
miejsce VI: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Cieszyny,
- trener Pani Mariola Kruczek
miejsce VII: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Glinika Górnego,
- trener Pani Beata Salamon
Najlepszym zawodnikiem została: Sylwia Oszajca z Gogołowa,
Najlepszym bramkarzem został: Szymon Czech z Frysztaka,

Drużyna z Gogołowa zwycięzcą edycji 2018 

To był dzień pełen emocji i sportowych wrażeń, za który serdecznie dziękujemy dyrektorom i nauczycielom szkół podstawowych. Wszystkim piłkarzom dziękujemy za sportową postawę oraz gratulujemy umiejętności. Serdeczne podziękowania kierujemy do dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku Pana Krzysztofa Niemca za współpracę i udostępnienie sali gimnastycznej.
Patron medialny: www.frysztak24.pl

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM