Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

V MISTRZOSTWA GMINY FRYSZTAK W TENISIE STOŁOWYM – WYNIKI


W środę 25 kwietnia 2018 r. odbyły się „V Mistrzostwa Gminy Frysztak w  Tenisie Stołowym”. Turniej tradycyjnie został podzielony na da bloki. O godz. 14:00 rozpoczęły rywalizację dziewczęta i chłopcy w wieku 13-16 lat z kolei o 17:00 do gry włączyli się bardziej doświadczeni tenisiści walcząc w kategorii Open.  Organizatorzy tegorocznej edycji połączyli swoje siły aby poprzez wspólne przygotowanie rozgrywek promować tenis stołowy wśród mieszkańców naszej gminy.  Dzięki współpracy w rozgrywkach wystartowali zawodnicy reprezentujący kategorię strażaków należących do  Ochotniczych Straży Pożarnych  z terenu gminy Frysztak.  W działania komitetu organizacyjnego włączył się  Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku - Dyrektor Pan Marek Armata, Klub GMKS "Strzelec" Frysztak - Prezes Pan Janusz Muszyński oraz Vi-ce Prezes Pan Mieczysław Niemiec, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP we Frysztaku - Prezes Pan Tomasz Garncarski oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku - Dyrektor Pani Agata Wyciślak.


Rywalizacja niezależnie od wieku była bardzo zacięta i pokazała, że tenis stołowy jest dyscypliną wyzwalającą wiele emocji oraz  dającą dużo satysfakcji i radości. Zarówno mali jak i duzi tenisiści dali z siebie wszystko rozgrywając swoje pojedynki zgodnie z ideą Fair Play. Wzajemne gratulacje były dowodem na to, że warto organizować tego typu turnieje po aby rozwijać sport, aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia. W rozgrywkach udział wzięło w sumie 50 zawodników. W tym 18-stu tenisistów w kategorii dzieci i młodzieży. Najbardziej liczną grupą biorącą udział w rozgrywkach kategorii szkolnej byli uczniowie Szkoły Podstawowej z Glinika Górnego pod opieką Pani Beaty Salamon - Homka, dopisali także uczniowie z Wielopola Skrzyńskiego.  Niezawodni byli także wychowankowie SOSW i Strażacy OSP. Dobrą frekwencję można było odnotować w kategorii OPEN. 
Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i  dyplomy zabezpieczone przez frysztacki Ośrodek Sportu. W kategorii Ochotniczych Straży Pożarnych trofea sportowe fundował Oddział Gminnego Związku OSP RP we Frysztaku.

Sędzią głównym zawodów był Pan Mieczysław Niemiec, który prowadził mecze przy asyście  Pana Janusza Muszyńskiego. Sędziom technicznym był Pan Wojciech Arciszewski. Doświadczenie komisji sędziowskiej pozwoliło na szybkie i sprawne przeprowadzenie rozgrywek. 
OFICJALNE WYNIKI :
prezentujemy trzy miejsca na podium - wszystkie  protokoły meczowe oraz wyniki dostępne są w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. 
--------------------------------------
* kat. I - do 13 lat 
 DZIEWCZĘTA:
miejsce I: Oliwia Wątor
miejsce II: Anna Trałka
miejsce III: Anna Kowalczyk
 -----
CHŁOPCY:
miejsce I: Kacper Szurlej
miejsce II: Kamil Trałka
miejsce III: Paweł Drozd
--------------------------------------
* kat. II - 14 - 16 lat
DZIEWCZĘTA:
miejsce I: Anna Trałka
miejsce II: Katarzyna Kowalczyk
miejsce III: Katarzyna Chmura
-----
CHŁOPCY:
miejsce I: Kacper Szurlej
miejsce II: Paweł Drozd
miejsce III: Kamil Trałka
miejsce IV: Mikołaj Bobala
--------------------------------------
Kategoria uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego:
miejsce I: Szymon Ciureja
miejsce II: Sławomir Bieszczad
miejsce III: Konieczny Dominik
--------------------------------------
* kat. III - 17 - 19 lat 
MĘŻCZYŹNI :
miejsce I: Kacper Dziok
--------------------------------------
* kat. IV - 20 - 39 lat
KOBIETY:
miejsce I: Agnieszka Łukasik
-----
MĘŻCZYŹNI:
miejsce I: Marcin Kucha
miejsce II: Paweł Grodecki
--------------------------------------
* kat. V - 40 +
MĘŻCZYŹNI:
miejsce I: Tomasz Góra
miejsce II: Wojciech Szymański
miejsce III:Jacek Król

OCHOTNICZE STRAŻE POŻARNE GMINY FRYSZTAK: 

Kategoria OSP do 18 lat:
miejsce I: Izabela Stasiowska
miejsce II: Izabela Miras
miejsce III: Zuzanna Drzyzga
--------------------------------------
Kategoria OSP powyżej 18 lat 
miejsce I: Agnieszka Łukasik
miejsce II: Jacek Król
miejsce III: Kucha Marcin
--------------------------------------

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, sportową walkę i miłą atmosferę. Serdecznie podziękowania składamy Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku 
Pani Agacie Wyciślak za udostępnienie sali gimnastycznej. Dziękujemy nauczycielom SOSW we Frysztaku za pomoc w przygotowaniu sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia mistrzostw. Podziękowania kierujemy także do nauczycieli, którzy włączyli się w rozpropagowanie rozgrywek oraz przygotowali dzieci i młodzież do turnieju. Dziękujemy komisji sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów.
Patron medialny www.frystzak24.pl 
Opracowanie
Marek Armata 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM