Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

DOŁĄCZ DO LUDZI Z PASJĄ i ZARAŻAJ POZYTYWNYM MYŚLENIEM ...


Dołącz do Ludzi z pasją, czyli osób, które mają tzw. pozytywnego „świra”. Są to "szaleńcy", którzy codziennie wyłamują się z ram codziennej szarości po to, aby działać na rzecz rozwoju naszej lokalnej społeczności. Pasja jest im niezbędna do tego, aby podczas pokonywania wielu trudności nieć w sobie moc, która napędza do pracy dając przy tym wiele satysfakcji. Jest wielu mieszkańców gminy Frysztak, którzy tworzą wspaniałe rzeczy. Należą do nich trenerzy, nauczyciele, lokalni rękodzielnicy i producenci, osoby zrzeszone w klubach sportowych, gminnych jednostkach, organizacjach pozarządowych, właściciele agroturystki, punktów gastronomicznych, baz noclegowych oraz hobbyści ....  Przy okazji pozdrawiamy wszystkich przyjaciół z gmin sąsiednich oraz z innych regionów Polski, którzy nas wspierają i promują nasze działania.


Akademia Żeglarska  Frysztak                  Frysztacki  Zjazd na Byle Czym 

Producent MPX4                             "Stara Wędzarnia" Frysztak

Od początku roku 2018 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wdrożył działania  na rzecz rozwoju sportu i turystyki pod hasłem „Łączy nas Pasja”. Poprzez tę kampanie chcemy rozwijać dziedziny związane z promocją zdrowia, sportu, rekreacji, wypoczynku i turystyki.

Narty w Gogołowie Pod Dziedzicem             Zimowy Spływ Kajakowy Wisłokiem

Mikołajki w kajaku                                  Nocne wyjście na "Herby" 

"Ostoja Wędrowca" wykonana przez Pana Aleksandra    Frysztacka Amatorska  Liga Piłkarska 


 300 kajakarzy na VII Ogólnopolskim Spływie Kajakowym nad Wisłokiem

Zapraszamy Ludzi, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie a, prowadzone działania są dla nich przyjemnością. Zapraszamy osoby, którym praca i zaangażowanie sprawiają radość z tworzenia. Zapraszamy wszystkich przysłowiowych szaleńców do włączenia się w nasze wspólne działania, które rozwijają gminę Frysztak, dają frajdę dzieciom, satysfakcje młodzieży i zaskakują dorosłych. 

Firma Passio na zajęciach pierwszej pomocy        Obiekty GOSiR Frysztak ul. Sportowa 30
 GMKS "Strzelec" Frysztak

 Czirliderki  Frysztak                                          Akademia Piłkarska Frysztak

Dołącz do Nas niezależnie od tego, w której części gminy działasz. Wszelkiego rodzaju pomysły, koncepcje, współpraca i pomoc są mile widziane.
Kontakt: 
marek.armata@gosir.frysztak.pl
kom. 503-300-552

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM