Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

DZIĘKUJEMY ZA SERDECZNY UŚMIECH, POMOC I WSPÓLNĄ ZABAWĘ


Nikogo nie trzeba przekonywać, że uśmiech drugiego człowieka jest bezcenny. Ale aby tak mogło być w każdej społeczności potrzebne są osoby, które o to zadbają. Tak właśnie było w przypadku charytatywnej zabawy, którą zorganizowała Rada Rodziców przy Przedszkolu Publicznym Nr 1 we Frysztaku.  
W sobotę 6 października 2018 r. sala gimnastyczna Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku wypełniła się osobami, które widzą potrzebę pomagania i chcą pomagać. 


Pięknie udekorowana sala, wyśmienite menu oraz dużo serca i mnóstwo radości z niesienia pomocy - tak można w skrócie określić wspólną zabawę zorganizowaną z myślą o przedszkolakach i Sebastianie. 
Pani Małgorzata Roś i  Pani Małgorzata Koś-Machoś nie tylko stanęły na wysokości zadania od strony organizacyjnej ale także zaraziły wiele osób optymizmem i chęcią niesienia pomocy. Przygotowanie imprezy wymagało wiele pracy i zaangażowania od organizatorów dlatego do wspólnych działań dołączyły  mamy dzieci uczęszczających do przedszkola oraz jednostki funkcjonujące na terenie gminy. 
Organizatorami zabawy byli:
Rada Rodziców przy Przedszkolu Publicznym Nr 1 we Frysztaku.
Współorganizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,
Imprezę wspierali:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku,
Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku,
Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku,
"Stara Wędzarnia" Frysztak,
P.W. „Wenta” - operator Sieci Handlowej Zielony Koszyk,
Hurtownia „TAJFUN”,
Duże wiejskie love- florystyka & dekoracje,
Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita z  Trzebowniska,
Iwoniczanka – woda źródlana,
Piekarnia FIEJDASZ z Iwonicza Zdroju,
Bank Spółdzielczy w Strzyżowie,
Do tańca przygrywał: 
zespół weselny - "Wymiatacze"
-------------------------------------------
Dzięki zebranym środkom najmłodsi mieszkańcy gminy uczęszczający do frysztackiego przedszkola pojadą na świetną wycieczkę, która z pewnością sprawi im wiele radości. Wierzymy również, że systematyczna pomoc pozwoli na to, aby uśmiech na buzi Sebastiana był widoczny każdego dnia bez przerwy ... 


Serdecznie dziękujemy społeczności przedszkola członkom Rady Rodziców, rodzicom, oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji sobotniej zabawy - dziękujemy za pomoc, wsparcie i wspólne działania. Podziękowania kierujemy także do uczestników za przyjęcie zaproszenia, świetną atmosferę, wsparcie i wspólnie spędzony czas.


Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM