Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

GOSiR i SOSW FRYSZTAK DLA WYCHOWANKÓW: Wspólna Olimpiada - "Wszyscy sportowcy to jedna rodzina"


W środę 16.01.2019 r. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbyła się  „I Olimpiada Sportowa" organizowana wspólnie ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym we Frysztaku”. Impreza odbyła się pod hasłem: „Wszyscy sportowcy to jedna rodzina”. Wychowankowie SOSW Frysztak pod okiem swoich wychowawców brali udział w  konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, grach i zabawach oraz konkursach.


Środowe spotkanie, to nie tylko sportowe emocje, ale także integracja, radość i przyjaźń. Był to również przykład współpracy lokalnej na rzecz dzieci uczęszczających do SOSW we Frysztaku.  Rodzinną atmosferę stworzyli organizatorzy, którzy zadbali o to, aby zawodnicy biorący udział w Olimpiadzie czuli satysfakcję z osiągniętego celu, który dla każdego był trochę inny i stanowił bezcenną wartość... Na zakończenie uczestnicy otrzymali medale, które, są pamiątką wspólnego spotkania oraz będą przypominać o symbolicznym zwycięstwie i idei jaką niesie za sobą sport. 
Koordynatorami imprezy byli: Urszula Capiga, Aleksandra Sarna, Witold Garbacki i  Przemysław  Duliński. Podczas imprezy pomagali: Radosław Guzy, Małgorzata Papuga, Alina Nowak, Jacek Jurczak - wszystkim organizatorom bardzo dziękujemy. 


Serdecznie podziękowania kierujemy do dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku. Dziękujemy Pani Agacie Wyciślak, Pani Teresie Guzy i Pani Marii Pająk. Składamy podziękowania dla nauczycieli, wychowawców i obsługi Ośrodka za współpracę na wielu płaszczyznach działalności na terenie naszej gminy. 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM