Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FALP FRYSZTAK ZAKOŃCZONY ! - blisko 200 zawodników walczyło o mistrzostwo Gminy Frysztak


Rozpoczęła się 24 listopada 2018 r. i zakończyła 3 marca 2019 r. Frysztacka Amatorska Liga Piłkarska trwała blisko 4 miesiące. W ramach ligi przeprowadzono  15 kolejek rozegranych na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku i Zespole Szkół w Gogołowie. W 120 meczach uczestniczyło blisko 200 zawodników podzielonych na 16 drużyn. 


Z pewnością byliśmy świadkami wielu wspaniałych meczy pokazujących umiejętności techniczne i taktyczne oraz wyszkolenie piłkarskie gdzie styl gry budził podziw u oglądających. Były  też mecze pokazujące emocje, które górowały nad stylem gry, a chęć zwycięstwa zacierała element piłkarskiej zabawy. Taki jest właśnie sport.... często miesza to co piękne z niepokornym charakterem zawodników. 
Po zakończonej lidze zostało tylko jedno pytanie - czy miniona edycja na pewno była amatorska?. Poziom gry, zaangażowanie drużyn i umiejętności zawodników  przerosły oczekiwania organizatorów - jesteśmy pod wrażeniem!O f i c j a l n e  w y n i k i:
miejsce I: Profesorzy Futbolu
miejsce II: Apteka Różana
miejsce III: JMG JakMyGrały
miejsce IV: Rośli Obrońcy
miejsce V: FKS Frysztak
miejsce VI: Dream Team Strzyżów
miejsce VII: Galaktyczni Wymiatacze
miejsce VIII:  FC Ponalewce
miejsce IX: Skarbek Gogołów
miejsce X: Modrzew Team
miejsce XI: Blue-Screen Team
miejsce XII: Acordi
miejsce XIII: Gang Świeżaków
miejsce XIV: Forfan Frysztak
miejsce XV: FMT Morgan
miejsce XVI: GOSiR Frysztak

Gratulujemy wszystkim zespołom osiągniętych wyników. Szczególne gratulacje należą się dla "Profesorów Futbolu", którzy w pięknym stylu wybrali drugą edycję FALP Frysztak. 
Bardzo się cieszymy, że z każdą edycją rośnie zarówno ilość uczestników jak i poziom gry ale i wyciągamy wnioski. Kolejna edycja musi zostać podzielona na grupy. W następnej edycji planuje się  dwie lub trzy ligi … 


Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom za udział, emocje i widowisko. Podziękowania kierujemy do dyrektorów szkół z Frysztaka i Gogołowa za  udostępnienie sali gimnastycznej oraz pomoc organizacyjną. Dziękujemy sędziom ligowym i obsłudze technicznej. Szczególne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Bysiewiczowi  i Panu Marcinowi Błażejowskiemu za profesjonalną obsługę ligi. 
Organizatorem rozgrywek byli: GOSIR Frysztak, FMT "Morgan", GMKS "Strzelec" Frysztak, KS "Orzeł" Lubla i MKS "Skarbek" Gogołów, SP Frysztak, ZS Gogołów.
Liga została objęta Patronatem Honorowym przez Wójta Gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika.Termin wręczenia pucharów i medali podany zostanie wkrótce na stronie internetowej i Fanpage'u.

Partnerzy medialni:
www.frysztak.24.pl
www.nowiny24.pl
www.rzesport.pl

Więcej informacji na temat Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej znajdziecie Państwo  oficjalnej stronie www.liga.frysztak.pl - kliknij tu 


Dziękujemy: 
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM