Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FRYSZTAK DLA WIKTORII ... CZYLI KUMULACJA ENERGII I SIŁA POMAGANIA


Cóż może być ważniejszego od wspólnie spędzonego czasu dla dziecka, którego uśmiech jest bezcenny...  „Frysztacki Charytatywny Maraton Fitness”, to eksplozja energii i  pozytywne myślenie połączone z ideą niesienia pomocy oraz kształtowaniem empatii. W sobotę 9 marca 2019 r. odbyła się kolejna edycja tej niesamowitej imprezy. Cztery godziny intensywnych ćwiczeń na parkiecie z uśmiechem na twarzy to przykład motywacji jako niepodważalny symbol zwycięstwa...


Gościem honorowym była sama Wiktoria Hajnas wraz z rodzicami, którzy wspólnie z  uczestnikami brała udział w sobotnim wydarzeniu. Uczestnicy pełni podziwu, motywacji i szacunku aktywnie spędzili sobotni wieczór, niosąc tym samym niezbędną pomoc dla sympatycznej rodziny z gminy Frysztak.


Na wysokości zadania stanęli oczywiście instruktorzy, którzy nadali klimat i charakter minionej inicjatywy: WARM UP poprowadziła Pani  Joanna Irzyk i Pani Barbara Doktór, PILOXING zaprezentowała Pani  Ewa Armata,  ZUMBE poprowadzili Pani  Ewelina Borek- Kozubal, Pani  Marzena Szmyd  i Pan Jerzy Łaba, TANIEC LADIES STYLING poprowadziła Pani Magda Skiba.
Nikt z obecnych nie myślał o sobie, tylko o tym, że dzięki akcji robimy coś dobrego dla innych. Wśród uczestników mieliśmy przyjemność gościć wszystkich, którzy stawiają na pomoc, zdrowie, aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia. Wiktoria swoją osobowością zaprosiła do udziału wójta gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika oraz przewodniczącego rady Pan Jacka Króla. Nie zabrakło także przedstawicieli Ośrodka Sportu, „Doliny Wisłoka” i FMT „Morgan”, którzy przygotowywali sobotnią imprezę. Ważnym akcentem maratonu był występ czirliderek, które wraz z rodzicami przybyły specjalnie po to  aby zatańczyć i wyczarować najlepsze życzenia dla Wiktorii. Nad układem czirliderek czuwała instruktor GOSiRu Pani Bernadeta Ziarnik.

Niezawodnym punktem maratonu był Pan Zbigniew Mikuszewski, który zadbał o to aby dźwięk płynął wprost z głośników do serc wszystkich obecnych na imprezie. Scenę przygotowali pracownicy zaplecza sportowego frysztackiego GOSiRu: Pan Janusz Muszyński i Pan Wiesław Legęza. 


W maratonie udział wzięło dokładnie 97 osób, co pozwala wierzyć w to, że potrafimy pomagać tym, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują, a współpraca jest elementem niezastąpionej układanki.  Na maratonie gościliśmy uczestniczki z różnych części Podkarpacia za co bardzo dziękujemy.Na uczestników czekały także atrakcje dodatkowe: Koktajl Bar - napoje odżywcze i regenerujące na bazie owoców serwowała Pani Magdalena Chmura, Masaż ANTI AGING twarzy wykonywała Pani Urszula Mastyj,  analizę składu masy ciała na specjalistycznej wadze prowadzili: Urszula Capiga, Gabriela Marczak-Ząbik, Witek Garbacki i Piotr Grodecki. Wszystkimi dzieciakom towarzyszył szalony klaun, który zagospodarował im czas podczas gdy mamy ćwiczyły na maratonie. 


Serdecznie dziękujemy wszystkim bez wyjątku, którzy przyczynili się do niesienia pomocy dla Wiktorii. Szczęścia nigdy nie jest za dużo i dlatego wszystkim życzymy aby nigdy go nie zabrakło...
Patron Medialny: 
Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak www.frysztak24.pl

Dziękujemy:
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata
Prezes Spółki „Dolina Wisłoka”
Magdalena Śliwka
Prezes FMT „Morgan”
Urszula Capiga 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM