Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

... BARDZO AKTYWNA SOBOTA WE FRYSZTACKIM GOSIRze


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku realizuje swoje zadania nie tylko poprzez organizację imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych ale także poprzez współpracę i udostępnianie obiektów w celu promowania aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia.


Znakomitym przykładem jest sobota 8 czerwca 2019 r. Niemalże od samego rana obiekt tętnił życiem. Jako pierwsi przyjechali strażacy w celu przygotowania toru ćwiczeń w ramach przygotowania do gminnych zawodów sportowo-pożarniczych, które odbędą się tradycyjnie podczas obchodów DZF.


Trening strażacki na bocznej płycie boiska piłkarskiego 

Pokaz wozu strażackiego na pikniku przedszkolaków 

Z kolei o godz. 13:30 rozpoczął się festiwal piłkarski dla dzieci i rodziców przeprowadzony przez Fundację Młodych Talentów Morgan, którego celem była promocja piłki nożnej. Dzieciaki pod opieką trenerów szlifowali umiejętności techniczne.O godz. 16:00 na obiekty Ośrodka Sportu zawitali przedszkolaki z Przedszkola Publicznego Nr 1 we Frysztaku, którzy uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym przygotowanym przez Radę Rodziców oraz GOSIR Frysztak i Fundację Młodych Talentów Morgan.Tak jak w każdy weekend można było skorzystać z oferty turystycznej Doliny Wisłoka, która dysponuje kajakami oraz wypożyczalnią rowerów.


Stałym zainteresowaniem cieszy się baza noclegowa Ośrodka. W sobotę mieliśmy zaszczyt przyjąć kolejnych gości hotelowych spędzających weekend we Frysztaku. Od soboty pełną parą ruszyło napełnianie wodą basenów kąpielowych.
 Napełniamy niecki basenowe - ruszamy 20 czerwca 2019

Nie możemy zapomnieć także o czirliderkach, które w ramach zakończenia sezonu wzięły udział w wycieczce do Myczkowiec - więcej informacji o wyjeździe oraz zdjęcia wkrótce na naszej stronie. 
Był to udany, piękny, sportowy  i słoneczny dzień., dziękujemy wszystkim ..... 

Zapraszamy do korzystania z oferty
Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM