Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

Przedstawiciele ICL POLSKA WRAZ Z DZIEĆMI upiększyli tereny zielone przy Ośrodku Sportu


W środę 20.10.2019 r. przedstawiciele ICL Polska sp. z o.o. wraz z tancerzami Gminnego Ośrodka Kultury i wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku wspólnie przeprowadzili nasadzenia w ramach przygotowania ogrodu przy bazie noclegowej GOSiRu. Akcja udała się przede wszystkim dzięki Firmie ICL, która nieodpłatnie przekazała, tuje, nawozy oraz rośliny ozdobne. 


Inicjatywa miała na celu upiększenie terenu, na którym docelowo powstanie zielone miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe dla mieszkańców gminy Frysztak oraz gości wynajmujących bazę noclegową. Ważnym aspektem środowej inicjatywy był także aspekt ekologiczny. 
Dzieci pod nadzorem fachowców oraz opieką instruktorów i wychowawców posadziły przekazane tuje i krzewy ozdobne przy nowym  placu zabaw od strony bazy noclegowej. Akcja zakończyła się wspólnym grillem połączonym z pieczeniem kiełbasek. O ICL: 
ICL jest światowym koncernem specjalizującym się w produkcji nawozów i oraz specjalistycznej chemii przemysłowej, zatrudniającym ponad 12 000 pracowników na sześciu kontynentach. Tym co wyróżnia ICL jest bezpośredni dostęp do złóż minerałów, ciągle poszerzana gama produktów, zintegrowana produkcja, obecność na światowych rynkach, sprawna logistyka i profesjonalna obsługa klientów. W Polsce ICL zajmuje się sprzedażą nawozów oraz komponentów do żywności. We wszystkich obszarach ICL wyróżnia wysoki poziom zaawansowania technologicznego, doświadczenie i know-how, które przekłada się na korzyści dla klientów.
Więcej informacji o Firmie ICL na oficjalnej stronie – kliknij tu 


Serdecznie dziękujemy przedstawicielom ICL Polska sp. z o.o. za nieodpłatne przekazanie sadzonek, nawozów i trawy. Dziękujemy Pani Dyrektor GOK Frysztak i SOSW Frysztak za współpracę i pomoc organizacyjną w przeprowadzonym przedsięwzięciu. Podziękowania kierujemy także do Pani Agaty Skiby za koordynowanie akcji …  DOBRA ROBOTA!

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM