Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

UDANY RAJD CHARYTATYWNY Z OKAZJI 100-LECIA POLICJI z KMP w Krośnie: rower + kajak = POMOC!


W sobotę 5 października 2019 r. odbył się charytatywny rajd zorganizowany w ramach obchodów 100-lecia Policji. Impreza łączyła jazdę rowerową ze spływem kajakowym oraz współpracę osób  promujących zdrowy styl życia, a  chęć niesienia pomocy osobom potrzebującym był wisienką na torcie minionej eskapady. Mimo tego, że na ostatnim etapie towarzyszyła deszczowa pogoda, to rajd należy zaliczyć na poczet wyjątkowo udanych.Rajd  rozpoczął się w Sanoku przejazdem rowerowym prowadzącym przez Krosno do Wojkówki gdzie uczestnicy podzielili się na grupę rowerzystów i kajakarzy wyruszając w stronę Frysztaka. Gorąca atmosfera była znacznie wyższa niż temperatura otoczenia, a uczestnicy swoją postawą pokazali, że szczytny cel był najwyższym priorytetem... Trasa została pokonana zgodnie z założeniami organizatorów. Logistyka, bezpieczeństwo i motywacja, to bez wątpienie motto przewodnie rajdu 100-lecia policji z Komendą Miejską Policji w Krośnie. Zakończenie imprezy odbyło się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku.
Pierwszy październikowy weekend pokazał, że razem można więcej.. Wspólna akacja koordynowana przez Komendę Miejską Policji w Krośnie jest dobrym przykładem nie tylko dobrej organizacji ale także efektu integracji, pozytywnej energii i pomocy.
Nadrzędnym celem rajdu wraz z obchodami 100-lecia policji było wsparcie Fundacji „Dorastaj z Nami” pomagającej dzieciom funkcjonariuszy służb ratowniczych poległych bądź poszkodowanych na służbie.KOMITET ORGANIZACYJNY RAJDU ROWEROWEGO I SPŁYWU KAJAKOWEGO:
Komandor: Arkadiusz Pałys
V-CE Komandor : Paweł Buczyński
Pilot początkowy spływu: Ewa Armata
Pilot końcowy spływu, ratownik WOPR: Marek Armata
Ratownik Medyczny: Arkadiusz Pałys
Obsługa spływu: Barbara Kurek
ORGANIZATORZY:
Komenda Miejska Policji w Krośnie 
PARTNERZY:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,
Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe, 
Komenda Miejska Państwowej  Straży Pożarnej w Krośnie,
Wójt gminy Wojaszówka,
NSZZ Policjantów Zarząd Terenowy w Krośnie,
IPA Region Krosno.
Patron Medialny: 
Krośnieński Portal Ratowniczy: krosno112.pl 
Bardzo się cieszymy ,że jako Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku mogliśmy być partnerem imprezy i dołożyć małą cegiełkę do tej wspaniałej inicjatywy. Gratulujemy Komendantowi KMP w Krośnie świetnej organizacji oraz Komandorowi rajdu dobrze zaplanowanej logistyki.  Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za współpracę i wspólnie spędzoną sobotę. 
Więcej informacji na stronie Partnera Medialnego: Krosno 112 - kliknij tu 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM