Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ALEŻ TO BYŁ BAL – Przedszkole Nr 1 we Frysztaku z GOSiR-em


Karnawał 2020, to kontynuacja tradycji, w której towarzyszy muzyka i zabawa, a ważnym elementem tego okresu są bale i zabawy. Organizacja i udział w balu, który odbył się w czwartek 09.01.2020 r. to także element wychowania, integracji i współpracy. Miniona impreza dla przedszkolaków, była dniem wyczekiwanym i poprzedzonym wielotygodniowym przygotowywaniem oraz była wyjątkowa tak jak wyjątkowe są dzieci z gminy Frysztak.


Bal został zorganizowany przy współpracy Przedszkola Publicznego Nr 1 we Frysztaku z Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, dzięki czemu oprócz dzieci uczęszczających do frysztackiej placówki mogło wziąć w nim udział ich rodzeństwo i dzieci spoza przedszkola. 


Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój - jedne dzieci wchodziły na salę balową już w kostiumach, z kolei inne wnosiły je wraz z rodzicami ściskając mocno pod pachą. Dzieci bawiły się spontanicznie w towarzystwie pań z przedszkola, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. W trakcie zabawy był czas między innymi na poczęstunek, zabawę z klaunem oraz skosztowania waty cukrowej. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się swoimi przeżyciami. Z pewnością wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w pamięci i będą inspiracją na bal w przyszłym roku, na który już wszyscy czekamy ... 
Serdecznie dziękujemy za współpracę Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 we Frysztaku Pani Małgorzacie Sokołowskiej , Gronu Pedagogicznemu, pracownikom obsługi oraz Radzie Rodziców działającej przy przedszkolu na czele z Panią Iloną Pałys - Przewodniczącą Rady. Podziękowania należą się także wszystkim rodzicom, którzy wraz z dziećmi przeżywali jeden z pierwszych balów swoich pociech oraz pomagali przy organizacji imprezy.  
Koordynatorem organizacji balu ze strony Ośrodka Sportu była Pani Bernadeta Ziarnk. 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM