Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ULICA SPORTOWA W REMONCIE – efekty coraz bardziej widoczne


ZADANIE REALIZOWANE PRZEZ GMINĘ FRYSZTAK: „Przebudowa drogi gminnej Nr 112156 R Gliniczek – SKR – Frysztak (ul. Sportowa) w km 0+242 – 0+759 wraz z poprawą warunków bezpieczeństwa pieszych".


Jak wygląda sytuacja na dzień 20.03.2020 r.:
Trwa modernizacja ulicy sportowej: przy każdym remoncie do najbardziej pracochłonnych działań należą te z etapu robót, których "nie widać":  chodzi o wykonanie wszystkiego, co zostaje zakopane pod ziemią tak jak przykładowo kanalizacja ściekowa, do której należy wykonanie kanału z rur PCV wraz ze studniami rewizyjnym oraz studzienek i kratek ściekowych, wykonanie przepustów pod drogą itp.... Analizując sytuację na ulicy Sportowej we Frysztaku efekty zaczynają być coraz bardziej widoczne. Firma po wykonaniu prac ziemnych zaczyna pracować nad częścią, którą będziemy, na co dzień użytkować, a to sprawia, że z dnia na dzień postępy będą coraz bardziej zauważalne.


Ważną informacją dla mieszkańców jest to, że jezdnia będzie poszerzona. Wraz z nawierzchnią zostanie wykonany chodnik i przejście dla pieszych oraz oświetlenie wraz z montażem barier rurowych w miejscach, w których takie bariery wymagane są ze względu na bezpieczeństwo pieszych. 

Już w maju będziemy mogli korzystać z nowej jezdni, chodnika i oświetlenia z myślą o bezpieczeństwie i komforcie korzystania z wyremontowanej ulicy.
Inwestycja bardzo potrzebna dla miejsca gdzie nie tylko znajdują się domy mieszkalne, ale także miejsca takie jak basen, boiska piłkarskie czy obiekty rekreacyjne gdzie uczęszczają rodzice z dziećmi oraz organizowane są zgrupowania sportowe i odbywają się mecze ligowe ... 

-----------------------
Obecnie trwa stan zagrożenia epidemiologicznego, ale po ustabilizowaniu sytuacji serdecznie zapraszamy mieszkańców i kluby z różnych regionów Polski do korzystania z obiektów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. 
Szczegółowe informacje dotyczące modernizacji ul. Sportowej znajdziecie Państwo na stronie BIP gminy Frysztak – kliknij tu

Przypominamy, że do czasu ukończenia robót na ul. Sportowej występują utrudnienia w ruchu.
 Art. 
Marek Armata 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM