Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

DZIAŁMY CORAZ BARDZIEJ PROFESJONALNIE – w 2021 r. stawiamy na neutralizację stresu, wizerunek, rozwój i motywację.

Czas pandemii, to okres stresu, frustracji i bezradności, jak poradzić sobie z tym problemem ? Zapraszamy do Nas - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku jest organizatorem wielu imprez o charakterze sportowym, sportowo-rekreacyjnym i turystycznym.  Organizujemy wydarzenia sportowe na szczeblu lokalnym dla mieszkańców, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Dlatego coraz bardziej stawiamy na wizerunek i oprawę organizowanych imprez. Od 2021 r. będziemy działać na wyższym poziomie niż do tej pory. Postaramy się aby zrobić wrażenie na Was w taki sposób abyście chcieli do nas wracać niezależnie od tego skąd jesteście. 


Z biegiem lat nabywamy coraz więcej doświadczenia, analizujemy także rynek w którym działamy. Dlatego w miarę możliwości stawiamy na coraz bardziej profesjonalne działanie, które przekłada się na motywację, jakość oraz podnosi prestiż.
W związku z powyższym udało nam się zakupić bramę startową wraz z namiotem, które będą towarzyszyć nie tylko naszym dzieciakom ale także wszystkim sportowcom, korzystającym z oferty frysztackiego GOSiRu. Któż ze sportowców nie chciałby dobiegać do mety z piękną oprawą czy uczestniczyć w zawodach, które dodają skrzydeł i motywują do dalszego treningu. 
PAMIĘTAJCIE - sport, to nie tylko sposób na życie i zdrowie jest to także element wychowania, pracy nad sobą, samodyscyplina i umiejętność optymalnego układania każdego dnia. 
Zakupiona brama i namiot, to także reklama, która jest niezbędna w pozyskiwaniu zgrupowań sportowych, gości indywidualnych i delegacji pracowniczych, którzy korzystają z naszej bazy noclegowej. Będzie to także element stanowiący motywację do pracy nad własną kondycją, wydolnością i systematycznym treningiem  w trakcie i jak najszybciej po pandemii COViD-19. 

W roku 2021 stawiamy na neutralizację strasu i zdrowie czyli to co jest bezcenne!!!.
Miejmy nadzieję, że jak najszybciej  będziemy mogli zaprosić Państwa na wydarzenia, które sprawią Państwu i  dzieciakom wiele radości, pozwolą realizować pasję oraz motywować do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji oraz hartowania organizmu i podnoszenia wydolności.

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM