
Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Frysztackie Perły” został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy 15 prac konkursowych. W dniu 20 kwietnia 2021 r. zebrała się Komisja Konkursowa w składzie: Agata Skiba- GOK Frysztak, Monika Jaworska- GOK Frysztak, Andrzej Borkowski- GOK Frysztak oraz Radosław Guzy- GOSiR Frysztak na okoliczność rozstrzygnięcia konkursu plastycznego. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły uczestników. Mamy nadzieję, że ich talenty będą dalej się rozwijać. Nagrodą w konkursie są bony na korzystanie z usług GOSiR Frysztak (vouchery na basen- weekend dla dwóch osób). Nagrodzone prace będą zdobić wnętrze Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.
CELE KONKURSU:
1. Promocja sztuki lokalnych
artystów związanych z Gminą Frysztak
2. Promocja największych walorów
Gminy Frysztak
3. Przystrojenie wnętrza w
obiekcie noclegowym w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji
we Frysztaku.
4. Integracja środowisk twórczych
i sportowych.
5. Upowszechnianie idei promocji
ruchu artystycznego.
Lista nagrodzonych prac:
"Perła na wzgórzu"- praca Anny Krok
Moja szkoła, mój dom"- praca Piotra Kolbusza
"Lato we Frysztaku"- praca Ewy Pawlik
"Ka jak Kobyle"- praca Ewy Pawlik
"Dolina Wisłoka"- praca Aleksandry Dziadosz, Huberta Binkowicza i Arkadiusza Laska
"Kościół na wzgórzu"- praca Moniki Szczepanik
"Kościół św. Mikołaja w Lubli"- praca Moniki Lechowicz
"Frysztackie wzgórze"- praca Ewy Pawlik
"Turystyczna Perła"- praca Mileny Roś
Dziękujemy wszystkim uczestnikom,
którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział, a szczególnie uczniom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego we Frysztaku za partycypację. Wyróżnione prace dostaną od nas bony na korzystanie z usług (do odebrania będą od 26 kwietnia w recepcji) i zdobić będą ściany Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Pozostałe prace (jeśli życzą sobie tego autorzy) są do odebrania do końca maja. Zwycięzcom gratulujemy!
0 komentarze:
Prześlij komentarz
Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM