Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WARSZTATY - NARTOROLKI - zaimponuj swojemu dziecku, znajomym, żonie i mężowi :-)


Szanowni Państwo, jeśli chcecie spróbować czegoś nowego i fajnego :-) zapraszamy na warsztaty dla dorosłych z zakresu nauki jazdy na nartorolkach. Warsztaty przeprowadzone będą na boisku asfaltowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.
Na pierwsze warsztaty zapraszamy osoby dorosłe - zapraszamy Panie i Panów, Dziewczyny i Chłopaków.

Przyjdź i zaimponuj swojemu dziecku, znajomym, mężowi i żonie :-)
Zapraszamy w piątek 07.05.2021 r. o godz. 17:00
DARMOWE WARSZTATY DLA DOROSŁYCH 

----------------------
1. Zająca prowadzić będą trenerzy i zawodnicy narciarstwa biegowego: Ewa Armata i Marek Armata - Team Sport GOSiR Frysztak - "Stara Wędzarnia". zajęcia prowadzone będą w ramach wolontariatu. 

2. Warsztaty prowadzone są nieodpłatnie w ramach projektu realizowanego przez GOSiR Frysztak: RAZEM POKONAMY SKUTKI COVID -19 zdrowie psychofizyczne i profilaktyka antyalkoholowa podstawą powrotu do normalności w trakcie i po pandemii SARS – cov 2. 

Ewa Armata - nartorolkowe Mistrzostwa Polski 2020

Marek Armata - nartorolkowe Mistrzostwa Polski 2020

UWAGA:
Docelowo oprócz warsztatów udostępniona będzie także wypożyczalnia nartorolek. W innym terminie będą także zajęcia dla dzieci i młodzieży - więcej informacji wkrótce. 

Rolkowisłok 2020

------------------------------------------

REGULAMIN 
 WARSZTATY NA NARTOROLKACH

RAZEM POKONAMY SKUTKI COVID -19   
zdrowie psychofizyczne i profilaktyka antyalkoholowa podstawą  powrotu do normalności  
w trakcie i po pandemii SARS – cov 2


§ 1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem warsztatów na nartorolkach odbywających się w ramach projektu: RAZEM POKONAMY SKUTKI COVID -19   zdrowie psychofizyczne i profilaktyka antyalkoholowa podstawą  powrotu do normalności  w trakcie i po pandemii SARS – cov 2 jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku. 

2. Warsztaty odbędą się na boisku asfaltowym GOSiR Frysztak, przy ul. Sportowej 30, 38-130 Frysztak w piątek 07.05.2021 r. o godz. 17:00
3. Organizator zapewnia buty, nartorolki, kije i kaski. Sprzęt będzie dezynfekowany oraz zostaną zachowane wszystkie środki ostrożności w ramach zapobiegania rozprzestrzeniania się COViD-19. 
4. Warsztaty adresowane są do początkujących, a ich celem jest przekazanie podstawowych umiejętności związanych z nauką bezpiecznego poruszania się na nartorolkach. 
5. Regulamin określa prawa i obowiązki uczestników Warsztatów.
6. Regulamin Warsztatów jest dostępny na stronie GOSiR Frysztak: www.gosir.frysztak.pl oraz w miejscu i w czasie trwania Warsztatów bezpośrednio u przedstawicieli Organizatora.

§ 2. Uczestnictwo w warsztatach

1. Uczestnictwo w Warsztatach jest nieodpłatne.
2. Trenerzy / instruktorzy nie pobierają żadnych gratyfikacji w zamian za prowadzone warsztaty. 
3. Uczestnikami Warsztatów mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki określone w Regulaminie.
4. Przystąpienie do Warsztatów jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Warsztatach.
5. Każdy uczestnik otrzyma materiały promocyjne (ulotki na temat profilaktyki zdrowia i profilaktyki antyalkoholowej oraz higieny COViD-19. 
6. Uczestnictwa w Warsztatach, jak i praw i obowiązków z nimi związanych nie można przenosić na inne osoby.

§ 3. Zgłoszenie udziału w warsztatach

1. Aby wziąć udział w Warsztatach należy dokonać zgłoszenia telefonicznie pod nr tel. 17 2777 111, w biurze GOSIR Frysztak lub napisać e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl, lub  503-300-552 lub przyjść na warsztaty w wyznaczonym w regulaminie dniu i godzinie. 
2. Uczestnicy Warsztatów obowiązani są podczas Warsztatów, a w szczególności podczas wykonywania zadań/ćwiczeń, zachować ostrożność dbając o bezpieczeństwo swoje i sprzętu oraz innych uczestników. 
3. Organizatorzy warsztatów zastrzegają sobie możliwość publikacji materiałów promocyjnych z wydarzenia - zdjęcia i inne materiały publikowane będą na stronach www.gosir.frysztak.pl jak  również innych serwisach prowadzonych przez Organizatora i stronach partnerów oraz na fan page'u” prowadzonym przez GOSiR Frysztak. 
4. Uczestnicy biorą udział w warsztatach na własną odpowiedzialność. 

§ 4. Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe uczestników Warsztatów będą przetwarzane w celach przeprowadzenia Warsztatów.
2. Dane osobowe uczestników Warsztatów będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926. Administratorem danych osobowych jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak. 
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w Warsztatach.Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM