Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

Puchar Przewodniczącego Rady gminy Frysztak – dziękujemy za wspólną sportową rywalizację

Powrót po dwóch latach przerwy czyli „Gminny Turniej Piłki Nożnej Hakowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Frysztak” – Igrzyska Młodzieży Szkolnej” - bardzo cieszy zarówno wysoki poziom zawodów jak i 100% frekwencja. Dwa lata pandemii zatrzymały organizację wielu imprez sportowych, ale przyszedł czas aby wrócić do tradycji, współpracy i promocji zdrowia. 


W czwartek 10 marca 2022 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku odbył się piłkarski turniej młodzieży szkół podstawowych z terenu gminy Frysztak. Zaangażowanie zawodników, determinacja oraz sportowa walka pokazały, że uzdolniona sportowo młodzież potrzebuje rywalizacji, która niesie za sobą ideę Fair Play. 


Turniej połączył wszystkie ogniwa tworzące prawdziwy sport takie jak współpraca, wsparcie, praca w zespole, umiejętności sportowe, cechy motoryczne, integracja, umiejętność uczciwego wygrywania i pogodzenia się z przegraną oraz wzajemny szacunek.  Nad prawidłowym przebiegiem gier czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, którzy znają młodzież, mają doświadczenie i potrafią poprowadzić spotkania na najwyższym poziomie. 
WYNIKI:
miejsce I: Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku,
miejsce II: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Gogołowa,
miejsce III: Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy SOSW we Frysztaku
miejsce IV: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Lubi,
miejsce V: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Cieszyny,
miejsce VI: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Glinika Górnego,
miejsce VII: Reprezentacja Szkoły Podstawowej ze Stępiny.
Wielkie brawa dla wszystkich niezależnie od zajętego miejsca - w tym turnieju nie było przegranych ponieważ każdy zawodnik, tworzący swój zespół dał z siebie wszystko, a każda drużyna pokazała, że potrafi walczy do samego końca niezależnie od wyniku. To właśnie z takich zawodników rodzą się najlepsi sportowcy na świecie. 

ORGANIZATORZY:

Przewodniczący Rady Gminy Frysztak
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
GMKS „Strzelec” Frysztak
Szkoły podstawowe z terenu gminy Frysztak 

  

Gratulujemy młodzieży umiejętności piłkarskich oraz dziękujemy za świetne widowisko. Dziękujemy dyrektorom i nauczycielom szkół, za przyjęcie zaproszenia i przygotowanie uczniów do rozgrywek oraz pomoc organizacyjną. Podziękowania kierujemy do dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku Pana Krzysztofa Niemca za współpracę i udostępnienie sali gimnastycznej.

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM