Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

Koncepcja modernizacji frysztackich basenów /z dotacji zewnętrznych/
Historia frysztackich basenów sięga 1998 r. Kompleks od samego początku do dnia dzisiejszego cieszy się dobrą opinią i popularnością. Niemniej jednak po 26 latach eksploatacji trzeba pomyśleć o modernizacji obiektu. 
Funkcjonowanie basenów należy podzielić na dwa aspekty:
1) część dla gości, którzy korzystają z obiektu czyli niecki basenowe, atrakcje wodne, strefa gastronomiczna, szatnie i sanitariaty,
2) część dostępna dla obsługi kompleksu czyli stacji uzdatniania wody, sieci wodnokanalizacyjnej , pomp, zasuw i systemu sterowania. 
Sezon basenowy trwa każdego roku w okresie wakacyjnym i przyciąga gości z naszego regionu, jest też ważnym elementem funkcjonowania bazy noclegowej w trakcie letniego wypoczynku. Mając świadomość wieloletniej eksploatacji musimy przygotować się do modernizacji obiektu, która uzależniona jest od środków zewnętrznych. 


Jaka jest koncepcja ? 
Mówiąc w skrócie - nowoczesny , przyjazny i ekonomiczny, dostosowany do osób niepełnosprawnych, z rozbudowaną strefą rekreacyjną i gastronomiczną. Solarne podgrzewanie wody z nowoczesną stacją uzdatniania. Niecka basenowa dla dzieci z nowoczesnymi atrakcjami wodnymi oraz niecka dla osób, które chcą spędzić czas na sportowo. Wejście z elektronicznym systemem oraz szatnie z szafkami skryptowymi na cenne rzeczy. Koncepcja i pomysły są, teraz czas na środki zewnętrzne, ponieważ gruntowa modernizacja jest kosztowna, a w gminie Frysztak jest wiele ważnych inwestycji na , które czekają mieszkańcy. Jesteśmy gotowi na nową odsłonę środków krajowych i unijnych przeznaczonych na rozwój sportu i bazy okołoturystycznej.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM