Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

REPREZENTANCI GMINY FRYSZTAK STARTOWALI W XXV BIESZCZADZKIM BIEGU LOTNIKÓW

 Piękna mroźna bieszczadzka zima, dużo śniegu , wielu biegaczy i dużo wrażeń  - tak można by krótko opisać „XXV Bieszczadzki Bieg Lotników”, który odbył się na trasach biegowych pod Żukowem w Ustianowej Górnej koło Ustrzyk Dolnych w dniu 22.01.2012r.  Zawody uświetnili swoją obecnością między innymi  prof. Roman Kuźniar – doradca Prezydenta RP  oraz Stefania Biegun – 3 krotna olimpijka, akademicka mistrzyni świata.
W tegorocznym biegu lotników wzięło udział ponad 150  biegaczy z Polski i Ukrainy którzy rywalizowali miedzy sobą w kategorii kobiet i mężczyzn. Wśród startujących znaleźli się również reprezentanci naszej gminy:

Ewa Armata zajęła  IX miejsce w biegu na dystansie 7 km
Marek Armata zajął IV miejsce w biegu na dystansie 3 km.
Warunki na trasach biegowych w tym roku były wyjątkowo trudne ze względu na bardzo obfite opady śniegu. W czasie biegu liczyło się przede wszystkim doświadczenie oraz odpowiednie smarowanie nart. Impreza była jak zwykle bardzo dobrze przygotowana przez organizatorów. Po uroczystej ceremonii wręczenia nagród wszyscy mówili sobie do zobaczenia za rok.

Na zdjęciu Marek i Ewa Armata z prof. Romanem Kuźniarem


8 komentarze:

 1. Gratulacje tak trzymać!!!
  A gdzie Zuzia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie pierwsza wpatka Pana Marka (znając Pana Marka nie ostatnia) Zaczyna pan od pokazania nam wszystkim JAKI ZEMNIE WIELKI SPORTOWIEC.Zdjęcie w sam raz do albumu rodzinnego, chyba że ta strona będzie pana prywatną stroną -to wielki szacun -

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Pani lub Drogi Panie – 14 stycznia złożyłem propozycje wyjazdu na XXV Bieg Lotników wszystkim mieszkańcom gminy Frysztak. Gwarantuję, że każda osoba, która by pojechała i uczestniczyła lub obserwowała zawody znalazłaby się na tym zdjęciu. Niestety oprócz pytań dotyczących wyjazdu nikt się nie zdecydował na uczestnictwo w wyjeździe. Zdjęcie i opis znalazło się na stronie, ponieważ jakkolwiekby na to nie patrzeć było to wydarzenie sportowe. Ponadto nie widzę ani jednego powodu abym miał się dyskryminować tylko dla tego, że jestem dyrektorem. Gwarantuję, że na naszej stronie będą zamieszczanie sukcesy wszystkich mieszkańców, którzy będą chcieli pokazać mieszkańcom gminy swoje pasje lub sukcesy sportowe. Różnię się od PANI/PANA tym, że mam odwagę się podpisać. Marek Armata P.S. Zdjęcie już znalazło się w albumie rodzinnym traktujemy ten wyjazd, jako wspaniałą przygodę, którą kiedyś wspólnie z żona będziemy mile wspominać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od początku ten wyjazd był skazany na porażkę NIE TA DYSCYPLINA -ale mieliśmy swoich reprezentantów Gminy I to jakich.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czy Ewa ma pokazać swoje medale z mistrzostw Polski ale z pewnością nie zmieściły by się w twoim pokoju. GRATULACJE DLA EWY I MARKA!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba mieć dużo siły żeby odpisać na pełen jadu i błędów komentarz, którego autor jest świetnym znawcą wpaDek pana Marka, w dodatku jeszcze prorokiem, bo kolejne przewiduje.
  Skoro dyrektor reaguje słowem - to znaczy jest autentyczny, uporządkowany i da sobie radę, nawet z takimi znawcami sportu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie przejmuj się Marek małym promilem osób, które nie wiadomo z jakich przyczyn szukają dziury w całym. Jestem pewien, że nadszedł nowy etap dla frysztackiego sportu i GOSIRU. Twoje pomysły i zaangażowanie oraz Wojtka doświadczenie jest fundamentem nowego, lepszego okresu dla GOSIRU. A ja i nie tylko ja z wielką chęcią będę Wam pomagał, nie oczekując nic w zamian... od zawsze byłem i nadal jestem lokalnym patriotą i wielkim miłośnikiem sportu w każdej postaci... a pomysłów mam mnóstwo, jedne bardziej, drugie mniej zakręcone... ale od mnogości głowa nie boli :)
  Na razie nie będę się ujawniał, wszystko wyjdzie w swoim czasie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja byłem na tym biegu. Smarowanie nart przejdzie do historii. Ale była jazda. Trzeba zrobić bieg na ziemi frysztackiej. W kalendarzu imprez obowiązkowo, bo przecież w zimie narty biegowe to jak w lecie rower. Chyba że nikt nie czuje tego tematu.Pozdrawiam z Krosna i zapraszam na Bieg Piastów. 5o km białego szaleństwa.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM