Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SZLAK DOLINĄ WISŁOKA ZOSTAŁ PRZETARTY !!!

W dzisiejsze popołudnie 21 osobowa grupa narciarzy biegowych ruszyła spod GOSiR w kierunku Frysztackiej Bramy.  Trasa rajdu wiodła wzdłuż brzegu Wisłoka gdzie można było podziwiać panoramę Frysztaka oraz  uroki zimy.  Uczestnicy w większości szli zwartym szykiem, lecz byli i tacy, których ciężko było ujarzmić.  Nikomu też nie brakowało siły ani determinacji potrzebnej do pokonania trasy.   
W połowie marszu (kamieniołom w Kobylu)  odbyło się ognisko połączone z pieczeniem kiełbasy, na którym rajdowicze mogli zregenerować siły podczas zasłużonego odpoczynku.  
Po naładowaniu akumulatorów ruszyliśmy w drogę powrotną.Uczestnicy wyprawy w głębokim śniegu i z uśmiechem na twarzy pokonali całą trasę i bezpiecznie dotarli do celu.  
W rajdzie wzięli udział doświadczeni biegacze oraz tacy, którzy stawiali pierwsze kroki na nartach biegowych.  Za pokonanie całej trasy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Następnym etapem frysztackich wędrówek narciarskich będzie marsz czterech gór i czterech dolin.  
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie oraz wspaniałą zabawę.
Dziękujemy Panu Kazimierzowi Drygasowi za pomoc w organizacji rajdu i przygotowanie paleniska.  
Pozdrawiamy również kibiców, którzy co prawda samochodem, lecz bardzo dzielnie towarzyszyli nam na każdym etapie wędrówki.  

Przypominamy, że, w GOSiR Frysztak przygotowane są tory do uprawiania narciarstwa klasycznego oraz istnieje możliwość wypożyczenia nart biegowych. (po wcześniejszym uzgodnieniu) Wszystko GRATIS!!!  Zapraszamy szczególnie mieszkańców Gminy Frysztak.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM