Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SUKCES FRYSZTACKICH BIEGACZEK NARCIARSKICH PODCZAS WYJAZDU DO KRZYWEJ - BANICY


W dniu 02.03.2013r. Odbył się wyjazd dla narciarzy biegowych na piękne trasy narciarskie Beskidu Niskiego.  Miejscem, rozpoczęcia przygody z nartami była Krzywa - Banica koło Małastowa. W tym wyjątkowo urokliwym miejscu ze specyficznym mikroklimatem przygotowanych jest ponad 50 km tras turystycznych i sportowo-rekreacyjnych.  Na trasach założone są tory do uprawiania narciarstwa stylem klasycznym oraz stylem łyżwowym. Pierwszym etapem naszego wyjazdu był wyjątkowo udany start dwóch frysztackich zawodniczek w biegowych zawodach narciarskich organizowanych przez OSiR Gorlice. Zwyciężczynią biegu na 3 km została Ewa Armata, na podium stanęła także Agnieszka Buba zdobywając brązowy medal. Po zakończonej dekoracji zawodniczek wyruszyliśmy całą ekipą na survivalową przygodę. Wybraliśmy jedną z tras turystycznych wiodących przez las. Na trasie czkały na nas rożnego rodzaju atrakcje, wspaniałe widoki i naturalne przeszkody. Mijaliśmy stadninę koni, przeprawialiśmy się przez rzekę, wspinaliśmy się pod górę oraz pokonywaliśmy strome zjazdy. Troszkę zmęczeni ale naładowani pozytywną energią wróciliśmy do Gospodarstwa „Gościniec-Banica” na zasłużony ciepły posiłek. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udany wyjazd i wspaniałą przygodę. Zawodniczkom gratulujemy udanego startu.
W przyszłym sezonie w GOSiR Frysztak uruchomiona zostanie sekcja narciarstwa biegowego. Przygotowania do biegów i zawodów rozpoczną się już jesiennymi treningami połączonymi z akcją Z Biegiem Natury” powstałej z inicjatywy dziennikarzy radiowej Trójki, Stowarzyszenia GRAND PRIX Poznania i Clubu bbl.

1 komentarze:

  1. BRAWO! BRAWO! Gratulacje dla Pań!
    Myślę, że parę osób zaraziło się biegówkami. To naprawdę fajny sposób na aktywny wypoczynek i podziwianie przyrody.
    Adam

    OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM