Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SPORTOWE EMOCJE I DOBRA ZABAWA PODCZAS „PIŁKARSKIEGO PIKNIKU O PUCHAR PRZECHODNI WÓJTA GMINY FRYSZTAK -FILMY!!!


„Piłkarski Turniej Wsi o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak" to jedna z ważniejszych imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ciągu każdego roku na obiektach Ośrodka Sportu. Charakterystyczną cechą tych wyjątkowych rozgrywek jest połączenie sportowej walki  o puchary, nagrody i medale ze znacznie wyższa ideą niż samo zwycięstwo. Dzięki tej imprezie i przesłaniu jakie niesie Puchar Wójta spotykają się mieszkańcy  większości miejscowości gminy Frysztak, którzy cenią sobie dobrą sportową zabawę z odrobiną adrenaliny. Turniej ma za zadanie także integrować lokalne społeczeństwo i wdrażać do aktywnych form spędzania wolnego czasu w gronie znajomych i przyjaciół.

Rozgrywki rozpoczęły się przedstawieniem drużyn przez Dyrektora GOSiR  Pana Marka Armatę, następnie Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik  przywitał uczestników i zwracając uwagę na najważniejsze aspekty  rozgrywek dokonał oficjalnego otwarcia turnieju. 
Po ceremonii otwarcia rozpoczęły się sportowe pojedynki. Drużyny poprzez losowanie zostały podzielone na dwie grupy tocząc pojedynki systemem "każdy z każdym". Do fazy finałowej awansowały po dwa miejsca z każdej grupy.

Poszczególne mecze to emocje zawodników, walka o każdy metr murawy, godne uwagi akcje i efektowne bramki. W trakcie  twardej gry i sportowych nerwów widoczne było poszanowanie przeciwnika, uczciwa rywalizacja i gesty szacunku dla wszystkich drużyn oraz poszczególnych zawodników. W ferworze ambitnej walki uczestnicy znaleźli także czas na koleżeńską  rozmowę. Organizatorzy dzięki pomocy sponsorów zapewnili poczęstunek dla zawodników. 
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie zrzeszeni w związku PZPN. Pan Robert Pasek i Pan Tomasz Wójcik.
Obsługa techniczna:
Joanna Mikuszewska-Szombara
Wojciech Arciszewski 
Podsumowania turnieju dokonał Wójt Gminy Frysztak który wraz z Za-cą Panem Adamem Filipem wręczył zasłużone puchary, medale, dyplomy i nagrody indywidualne. 

PUCHAR PRZECHODNI WÓJTA GMINY FRYSZTAK W ROKU 2014 
ZDOBYŁA REPREZENTACJA CIESZYNY !!!
Oficjalne wyniki:
miejsce I: Reprezentacja Cieszyny,
miejsce II: Reprezentacja Frysztaka,
miejsce III: Reprezentacja Twierdzy,
miejsce IV: Reprezentacja Pułanek,
miejsce V: Reprezentacja Kobyla,
miejsce VI: Reprezentacja Glinika Średniego,
miejsce VII: Reprezentacja Stępiny
Królem Strzelców został Pan Michał Witalec z dorobkiem 4 bramek.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano  Pana Mateusza Banka.
Sponsorzy:
PW Wenta Sp. z o.o. - kliknij tu 
Patron medialny: www.frysztak24.pl 

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za przyjęcie zaproszenia, wspólnie spędzoną niedzielę, sportowe emocje, kulturę i postawę Fair Play. Podziękowania kierujemy do sponsorów za wsparcie naszej inicjatywy. Dziękujemy także kibicom i wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji turnieju.
ZAPRASZAMY ZA ROK !!!
W trakcie przygotowania jest turniej wsi w siatkówce - więcej informacji wkrótce. 

tekst :
Marek Armata
foto:
Joanna Mikuszewska - Szombara 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM