Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ROK 2015 NA SPORTOWO - GOSIR FRYSZTAK ZAPRASZA DO KORZYSTANIA Z OFERTY AKTYWNEGO WYPOCZYNKU


Witamy w Nowym Roku 2015 
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku  zaprasza do korzystania z obiektów oraz całorocznej oferty aktywnego wypoczynku. Wzorem lat ubiegłych przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa szereg imprez o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym.  Rok 2015 obfitował będzie w wiele wydarzeń propagujących zdrowy styl życia połączony z integracją środowiska lokalnego. Zapraszamy na imprezy, które wpisały się na stałe w kalendarz działań GOSiRu oraz do udziału w nowych propozycjach. Czekają na Państwa także niespodzianki i nietypowe eventy. Rozpoczynający się rok będzie wyjątkowy gdyż po przerwie modernizacyjnej będziemy chcieli wdrożyć ofertę hotelarską. Jest to dla nas duże wyzwanie pozwalające zwiększyć zakres działań i możliwości Ośrodka realizując dotychczasowe działania w nowym wydaniu. Jeśli uda się uruchomić zmodernizowaną bazę noclegową od wakacji będziemy gościć we Frysztaku zgrupowania piłkarskie, obozy sportowe, firmy i gości indywidualnych.Rok 2015 rozpoczynamy wyjazdem na łyżwy do Jasła oraz udziałem w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W przygotowaniu jest także bal karnawałowy dla dzieci, ferie z GOSiRem, turniej piłki nożnej z udziałem klubów z Podkarpacia oraz Międzynarodowy Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Frysztak. Styczniową nowością będzie wojewódzki turniej piłki nożnej dla dziewcząt. Jeśli warunki pogodowe pozwolą przygotujemy dla mieszkańców gminy lodowisko oraz tory do uprawiania narciarstwa klasycznego. Zaprosimy również do udziału w zjeździe na "Byle Czym" oraz do rywalizacji w "Amatorskich Mistrzostwach Narciarstwa Alpejskiego". 
Wkrótce zaprezentujemy szczegółowy kalendarz planowanych imprez, a już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w organizowanych przez nas inicjatywach oraz do pomocy w zakresie propagowania zdrowego stylu życia. 


Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata


ROK 2015 NA SPORTOWO BEZPIECZNIE I ZDROWO
******

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM