Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

GIMNAZJALIŚCI W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK - WYNIKI


Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Kształtowanie woli, ćwiczenie uwagi, wytrwałości oraz odpowiedzialność za siebie i kolegów z drużyny. Codziennym treningom towarzyszy duch wyrzeczenia i solidarności oraz połączenie wymagających zajęć portowca z codziennymi obowiązkami ucznia.  
Taką właśnie naukę niesie za sobą coroczny turniej "Piłki Nożnej Halowej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Wójta Gminy Frysztak".


W dniu 24.03.2015 r. na sali S.P. Nr 1 we Frysztaku w szranki stanęli  gimnazjaliści, którzy tradycyjnie mieli możliwość pokazania się od strony wyszkolenia piłkarskiego i efektu wychowania poprzez sport...
Egzamin zdali śpiewająco dając pokaz świetnej piłki opieczętowanej wieloma bramkami. Przejrzysta gra, doskonale konstruowane akcje i triki piłkarskie spowodowały, że turniej był świetnym widowiskiem, który pokazał talent młodzieży i dobrą pracę nauczycieli. Na szczególną uwagę zasługuje postawa młodych zawodników, w której widać było poszanowanie przeciwnika, kultura osobista i koleżeństwo. 
Oficjalne wyniki:
miejsce I: Gimnazjum Nr 1 we Frysztaku 
- trener Pan Krzysztof Niemiec
miejsce II: Gimnazjum przy Zespole Szkół w Lubli 
- trener Pan Marcin Pilut 
miejsce III: Gimnazjum przy Zespole Szkół w Gogołowie 
- trener Pan Mateusz Dyka 
miejsce IV: Gimnazjum przy SOSW Frysztak 
- trener Pan Jerzy Zając


Dziękujemy zawodnikom za świetne widowisko i sportową postawę. Serdecznie podziękowania kierujemy do dyrektorów szkół za współpracę oraz  nauczycieli za pomoc w organizacji turnieju i przygotowanie  młodzieży do zawodów. Dodatkowe podziękowania kierujemy do dyrektora S.P. Nr 1 we Frysztaku za udostępnienie zaplecza sportowego.

Opracowanie:
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM