Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

MARSZ NORDIC WALKING ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne (padający deszcz) planowany marsz nordic walking odbędzie się w innym terminie.
Oczywiście zachęcamy wszystkich do włączenie się w inicjatywę  Polskiej Akcji Humanitarnej poprzez wsparcie Pani Natalii Salamon. 
Kontakt - kliknij tu 
Skarbonka - kliknij tu 
Storna Natalii Salamon - kliknij tu 
Marathon of the Sands - kliknij tu  
Newsweek o Natalii  - kliknij tu Szanowni Państwo !!!
Wkrótce zaprosimy Państwa ponownie  do udziału w marszu nordic walking, który łączył będzie  aktywny wypoczynek z propagowaniem walorów turystycznych gminy Frysztak. Organizacja rajdu będzie niosła ze sobą także symboliczny element wsparcia Pani Natalii.
Nowy termin wkrótce na stronie www.gosir.frysztak.pl 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT DO NATALII

W dniach 3-13 kwietnia – tj. w trakcie trwania Maratonu Piasków – będzie możliwość przesłania wiadomości poprzez stronę organizatora biegu. Pojawi się tam funkcja "Write to participant" ("Napisz do uczestnika") i bramka tekstowa, gdzie należy wpisać wiadomość.
Zatem:
Wejdź na stronę maratonu
Wybierz opcję: Write to participant
Numer uczestnika: Natalia Salamon, 936, Polska
Napisz treść wiadomości.
Treść zostanie wydrukowana i otrzymam ją w obozie po ukończeniu etapu.Ze względu na brak jakichkolwiek środków łączności ze światem zewnętrznym, nie będę mieć możliwości odpisać na Twoją wiadomość aż do powrotu z Sahary. Nie zapomnij podać swojego adresu e-mail! 

Każda wiadomość będzie dla mnie ważna!--------------------------------------------------------------------------------------------------

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM