Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

REPREZENTACJA CIESZYNY PO RAZ DRUGI ZWYCIĘZCĄ CZWARTEJ EDYCJI PIŁKARSKIEGO TURNIEJU WSI O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK

W dniu 11.10.2015 r. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz czwarty koordynował „Amatorski Turniej Piłki Nożnej Wsi o Puchar Wójta Gminy Frysztak”. Turniej stał się coroczną tradycją i wszedł na stałe do kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych. W tegorocznej edycji do rywalizacji przystąpiło 6 miejscowości.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, który życząc udanej rywalizacji podziękował za przyjęcie zaproszenia i zwrócił uwagę na najważniejsze aspekty współzawodnictwa gminnego w amatorskim wydaniu. Otwarciu towarzyszyli przedstawiciele Rady Gminy Frysztak: Pan Ryszard Chmura i Pan Daniel Wanat, który był jednocześnie reprezentantem jednej z drużyn.


Rozgrywki każdego roku niosą za sobą wiele emocji i są doskonałą płaszczyzną integracji mieszkańców gminy Frysztak. Turniej jest także elementem propagowania idei aktywnego wypoczynku, jako czynnika wpływającego na zdrowie oraz nabywania nawyku współpracy i wzajemnej pomocy - wszak na co dzień tak jak w drużynie sportowej, jesteśmy częścią zespołu, mamy wspólny cel, określone kompetencje i zakres odpowiedzialności.

Sportowa walka toczyła się na każdym centymetrze boiska, a zawodnicy wykazali się dużą wolą walki i chęcią zwycięstwa. W trakcie pojedynków można było dostrzec ostrą rywalizację i dobrą zabawę jednocześnie. Można było również zobaczyć wiele ciekawych i efektownych akcji. Każdy zagrał na miarę swoich możliwości i choć nie wszyscy mogą cieszyć się ze zwycięstwa to każdy może przyznać, że aktywnie spędzona niedziela w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół jest bardzo dobrym sposobem spędzania wolnego czasu.

Nad Prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie:
Pan Krzysztof Dobek
Pan Roman Bernal
Sędziowie techniczni
Pan Wojciech Arciszewski
Pan Radosław Guzy
Kluczem do zwycięstwa tak jak to w rywalizacji sportowej bywa okazała się skuteczność i konsekwencja. Zwycięzcą tegorocznego turnieju po raz drugi z rzędu została Reprezentacja Cieszyny – Gratulujemy
miejsce I: Reprezentacja Cieszyny
miejsce II: Reprezentacja Frysztaka
miejsce III: Reprezentacja Pułanek
miejsce IV: Reprezentacja Glinika Dolnego
miejsce V: Reprezentacja Twierdzy
miejsce VI: Reprezentacja Glinika Średniego
Królem Strzelców Został Pan Zięba Dariusz z Pułanek

Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy pomyśleli o stronie kulinarnej, można było napić się ciepłej kawy, herbaty oraz spróbować pysznej szarlotki przygotowanych przez Stowarzyszenie działające przy SOSW – „Jest Taka Sprawa” - kliknij tu
Dla kibiców został przygotowany ogródek grillowo-piwny prowadzony Pana Jakuba Pelczara.


Na zakończenie Pan Wójt podziękował raz jeszcze za udział i sportową postawę, pogratulował zwycięzcom zdobycia pucharu oraz zaprosił do udziału w rozgrywkach w przyszłym roku. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zespoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały medale.

Sponsorzy:
PW Wenta Sp. z o.o. - kliknij tu 
"Bar Kropelka" - Kuba Pelczar 

Stowarzyszenie - "Jest Taka Sprawa"- kliknij tu 
PATRON MEDIALNY - Frysztak24.pl

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzoną niedzielę. Podziękowania kierujemy do sponsorów za pomoc w organizacji rozgrywek. Dziękujemy także sędziom za sprawne przeprowadzenie turnieju.
Wszystkich Państwa zapraszamy za rok na kolejną edycję"Amatorskiego Turnieju Wsi o Puchar Wójta Gminy Frysztak".
Patron medialny: www.frysztak24.pl
Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM