Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

GMINNA AKADEMIA PIŁKARSKA - ZAWODNICY Z KTÓRYCH JESTEŚMY DUMNI


Gminna Akademia Piłkarska to zawodnicy, którzy są bardzo ważni dla rozwoju piłki nożnej w gminie Frysztak. Młodzi piłkarze trenują pod okiem Pana Mateusza Dyki, który jest koordynatorem sekcji oraz Pani Urszuli Capigi - instruktora GOSiR Frysztak. Asystentem trenerów jest Pan Kacper Sokołowski. Treningi odbywają się na obiektach i przy współpracy "Strzelca" Frysztak z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku. 

Celem trenerów GAP Frysztak jest zagwarantowanie wszystkim młodym piłkarzom profesjonalnych warunków do treningu i rozwoju pasji. Poprzez wdrożenie nowoczesnych metod szkoleniowych zawodnicy mogą w atrakcyjny sposób podnosić poziom umiejętności piłkarskich.Piłkarze sekcji uczestniczą w treningach, sparingach i meczach kontrolnych. Dodatkową możliwością jest udział w obozach szkoleniowych stacjonarnych i dochodzących. Młodzi piłkarze są zawodnikami z, których jesteśmy naprawdę dumni. 
Oczywiście nie zapominamy o klubach piłkarskich wzorowo działających na terenie gminy Frysztak i mamy nadzieję, że akademiccy zawodnicy w przyszłości zasilą dowolnie wybrany przez siebie klub. Piątek 24.02.2017 r. był dniem szczególnie ważnym dla naszych młodych piłkarzy, zostały im wręczone nowe stroje uszyte przez firmę Sportbrand.
W czasie treningu odbyło się spotkanie rodziców z trenerem Akademii Panem Mateuszem Dykom, który przedstawił strategię i koncepcję szkolenia -  zostały przedstawione zasady działania, a także plany na przyszłość. Serdecznie dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i współpracę.
W wiosennych planach zakładamy mecz towarzyski: Rodzice Vs Działacze :-)

Jeśli ktoś z rodziców jest w posiadaniu zdjęć drugiej grupy podczas wręczania strojów piłkarskich proszę przesłać na adres: marek.armata@gosir.frysztak.pl (fotografie dodamy do artykułu).

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM