Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

KOLEJNE POKOJE NA PODDASZU OŚRODKA SPORTU – INWSTYCJA W MIENIE NALEŻĄCE DO MIESZKAŃCÓW GMINY FRYSZTAK


Wakacje 2017 zbliżają się wielkimi krokami, dlatego pracownicy oprócz organizacji życia sportowego gminy Frysztak działają w zakresie kontynuacji rozbudowy części noclegowej GOSiRu.


Letni wypoczynek we Frysztaku cieszy się tak dużą popularnością, że już w lutym bieżącego roku zarezerwowaliśmy wszystkie wolne miejsca i terminy na wakacje 2017 i to zarówno w bazie głównej Ośrodka jak i w byłej szkole w Kobylu.  Dobrze zapowiada się także miesiąc maj – w tym roku zagoszczą u nas pierwsze zielone szkoły z kolei w Kobylu będziemy gościć kolejny raz studentów z Uniwersytetu Rzeszowskiego. W czerwcu przyjeżdżają rowerzyści, a od lipca rozpoczynamy turnusy sportowe klubów z różnych regionów Polski i wakacje z GOSiRem dla dzieci z naszej gminy.  
  

Abyśmy mogli rozszerzać zakres usług hotelarskich musimy przede wszystkim dokończyć modernizację Ośrodka. Ilość miejsc noclegowych pozwala przyjąć większą ilość osób i wdrożyć atrakcyjniejszą ofertę.  Prace na poddaszu trwają praktycznie od początku stycznia, a dzięki temu, że w prace włączają się pracownicy i stażyści Ośrodek może wykonać znacznie większy zakres modernizacji niższym kosztem. 


Na dzień dzisiejszy mamy wykonaną instalację elektryczną i tynki gipsowe oraz docieplone i podwieszone sufity. Pracownicy kończą instalacje wodnokanalizacyjne oraz układają płytki w korytarzu i łazienkach. Kupiliśmy drzwi i zamówiliśmy wykładziny hotelarskie. 


W ubiegłym roku oddaliśmy do użytku cztery pokoje z kolei tegoroczny zakres prac zakłada pełne ukończenie dwóch pokoi oraz przygotowanie kolejnych czterech w taki sposób, aby w kolejnym etapie zakończyć w pełni inwestycję. Docelowo na poddaszu będzie 10 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, WiFi i monitoringiem. 
Dzięki inwestycji możemy pochwalić się obiektem, który służy nam i naszym dzieciom, daje dochody oraz stanowi publiczną wartość należącą do mieszkańców gminy Frysztak. Szanowni Państwo funkcjonujemy dzięki Wam, dlatego pracujemy dla Was… Pamiętamy o naszej 30-sto letniej historii i dbamy o przyszłość.  Propagujemy aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia z myślą o wychowaniu poprzez sport. 
Zapraszamy, korzystajcie z naszej oferty i naszych obiektów. Dla Was pracujemy 7 dni w tygodniu. Od PN do PT od 7:30 do 22:00 w weekendy od 10:00 do 22:00 w wakacje 24/h. 

Opracowanie
Marek Armata0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM