Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

DZIECI I RODZICE NA FESTIWALU PIŁKI NOŻNEJ... CZYLI PROMOCJA ZDROWIA I AKTYWNEGO STYLU ŻYCIA


W niedzielę 18.06.2017 r. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbył się „Festiwal Piłki Nożnej dla Dzieci i Rodziców” oraz zakończenie sezonu treningowego czirliderek. Była to rodzinna impreza, która łączyła w sobie promocję piłki nożnej i zdrowego stylu życia z integracją i rozwojem pasji najmłodszych sportowców.  W imprezie w sumie udział wzięło ponad 300 osób w tym 104 młodych piłkarzy - dziękujemy za frekwencję :-) W ramach Festiwalu przeprowadzono blok rozgrywek piłkarskich z udziałem dzieci i rodziców oraz działaczy sportowych.  Futbolowa rywalizacja to jednak  nie jedyne atrakcje, które przygotowali organizatorzy - dużą popularnością cieszyły się dmuchańce oraz losowanie upominków, wiele emocji towarzyszyło także podczas konkursu rzutu lotką do tarczy.
W trakcie sportowej walki mamy mogły zobaczyć jak dbać o kondycje i sylwetkę podczas zajęć fitness.  Niedziela była także dniem podziękowań dla czirliderek i ich rodziców... - czirliderki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz plecaki z logotypem GOSiRu.
... mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Państwa do tego, że rodzinnie spędzony dzień na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół i ludzi pozytywnie nastawionych do życia jest najlepszą alternatywą na zagospodarowanie weekendu. Wszyscy uczestnicy spisali się na medal... Na zakończenie imprezy odbyła się dekoracja dzieci i rodziców, którzy brali udział w rozgrywkach piłkarskich. Uczestnicy mieli możliwość także skosztowania wyrobów "Starej Wędzarni" Frysztak. Organizatorzy:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku - kliknij tu 
Gminna Akademia Piłkarska Frysztak - kliknij tu 
GMKS "Strzelec" Frysztak - kliknij tu 
Szkółka Piłkarska - "Wojak" Wojaszówka - kliknij tu
Patronat Honorowy:
Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik - kliknij tu 
Sponsorzy: 
Benefit Systems - kliknij tu 
Bank Spółdzielczy w Strzyżowie O. Frysztak - kliknij tu  
Stara Wędzarnia Frysztak - kliknij tu  
Sport 4U Frysztak - kliknij tu  
Patron medialny: 
www.frysztak24.pl - kliknij tu 
Serdeczne podziękowania kierujemy do dzieci i rodziców za wspólnie spędzoną niedzielę i promocję zdrowego stylu życia. Podziękowania kierujemy także do sponsorów za wsparcie imprezy.
Zapraszamy na kolejne imprezy z nutą sportowej adrenaliny :-) 

FILM Z FESTIWALU


Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM