Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PODSUMOWANIE PRACY FRYSZTACKICH CZIRLIDEREK - występ dla rodziców


W poniedziałkowe popołudnie 18 grudnia 2017  r. Czirliderki GOSiR Frysztak na zajęcia zaprosiły swoich rodziców. Podczas spotkania zarówno „Małe Gigantki” jak i „Frysztak Dance” zatańczyły  specjalnie dla swoich najbliższych wyuczone wcześniej układy tameczne. 
Z kolei po występie na rodziców czekała niespodzianka - dziewczynki przygotowały filmik, na którym składały życzenia świąteczne i noworoczne. Na zakończenie wszyscy otrzymali  kalendarze na rok 2018  z wizerunkiem czirliderek. 


Serdecznie dziękujemy dziewczynkom za super występ i dotychczasową pracę oraz za to że reprezentują Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Rodzicom rodzicom dziękujemy za to że jesteście Państwo z nami.  Jesteśmy dumni z zespołu czirliderek i cieszymy się, że zostaliśmy obdarzeni Państwa zaufaniem. Podziękowania kierujemy również do Pani Patrycji Mikuszewskiej za wykonanie  profesjonalnej sesji zdjęciowej, Państwu Agnieszce i Piotrowi Tulejom dziękujemy za projekt i wykonanie kalendarzy. Podziękowania kierujemy także do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się do tego, że czirliderki GOSiR Frysztak stają się coraz bardziej popularne, lubiane i rozpoznawalne. 
Rok 2018 powoli się kończy…. ale dla naszych czirliderek to dopiero początek występów i różnego rodzaju  atrakcji w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa! Już od stycznia startujemy z nowymi układami, przed nami również kilka nowości 
Jest nam bardzo miło, że nasze zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Przykładem na to jest doskonała frekwencja. Od września w treningach uczestniczyły łącznie 52 dziewczynki. Grupa „Małych Gigantek” liczy 29 dziewczynek, a „Frysztak Dance” 23 dziewczynki. 
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy serdeczne życzenia pokoju, zgody i radości z przeżywania najpiękniejszych w polskiej tradycji Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2018 roku. 
Zajęcia czirliderek prowadzi instruktor Pani Urszula Capiga. 
Więcej informacji na temat czirliderek mogą Państwo znaleźć na Facebooku - kliknij tu . 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM