Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

CZIRLIDERKI DLA MAM Z OKAZJI DNIA KOBIET – WYJĄTKOWE CHWILE W OŚRODKU SPORTU


W poniedziałek 12.03.2018 r. Czirliderki GOSiR Frysztak zatańczyły dla swoich mam z okazji „Dnia Kobiet. „Małe Gigantki” i Frysztacki Dance” pod okiem Pani Uli wykonały wyuczone układy taneczno-akrobatyczne zadedykowane dla tych, których kochają najbardziej. 


Poniedziałkowy „Dzień Kobiet” z atrakcjami bardzo pozytywnie zakończył Poniedziałkowe popołudnie. Impreza rozpoczęła się od o przywitania naszych najważniejszych gości czyli naszych kochanych Mam. Kolejnym punktem były występy dziewczynek, które dodały pozytywnej energii imprezie. Po części artystycznej czirliderki wzięły udział w zajęciach tanecznych prowadzonych przez animatorkę tańca, a Mamy w tym czasie miały okazję porozmawiać przy kawie i ciastku.


Na zakończenie spotkania GOSiR Frysztak dzięki współpracy z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym przygotował słodką niespodziankę, którym była fontanna czekoladowa. 


Po słodkiej degustacji zatańczyliśmy wspólny, integracyjny taniec i zadowolone zakończyłyśmy imprezę - relacjonuje Pani Ula. 
Podziękowania należą się wszystkim: 
-Czirliderkom dziękujemy za super występy, Mamom za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzony czas, Pani Patrycji za przeprowadzenie zajęć, Pani Monice za pomoc w obsłudze  słodkiej fontanny, Pani Agnieszce za wyjątkowe wypieki. 
Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności , radości oraz spełnienia marzeń. 
-----
P.S 
Dla takich chwil jak dzisiejsza warto organizować tego typu imprezy. Z pewnością nie pozostajemy na jednej i wkrótce zaprosimy na kolejne. 
Zajęcia przygotowała i przeprowadziła Pani Urszula Capiga.  

Dziękujemy 
Dyrektor GOsiR Frystzak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM