Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WSPÓŁPRACA AKADEMII PIŁKARSKIEJ I GOSIRu FRYSZTAK Z BENIAMINKIEM KROSNO

Dwa lata temu, czyli w kwietniu 2016 r rozpoczęła się współpraca Gminnej Akademii Piłkarskiej Frysztak, "Strzelca" i GOSiRu z Beniaminkiem Krosno. Wójt gminy Pan Jan Ziarnik, dyrektor GOSiR Pan Marek Armata oraz koordynator Akademii i jednocześnie prezes GMKS "Strzelec" Frysztak Pan Mateusz Dyka omówili strategię współpracy z dyrektorem Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno.  

Przedmiotem ustaleń była współpraca na partnerskich zasadach, która ma przynieść korzyści dla dzieci i młodzieży. Poruszono temat, którego mottem przewodnim była wzajemna pomoc w zakresie rozwoju pasji najmłodszych piłkarzy z terenu gminy Frysztak, Krosna i okolic.  Współpraca już daje efekty, które pozwalają młodym zawodnikom kształtować charakter oraz rozwijać umiejętności techniczne.  Jednym z takich przykładów jest udział najmłodszej grupy GAP Frysztak w integracyjnym treningu z zawodnikami Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno. Celem spotkania było rozegranie pierwszego turnieju koleżeńskiego piłki nożnej. Wspólnym rozgrywkom towarzyszyła bardzo dobra gra naszych zawodników, dużo bramek oraz dobra zabawa. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, gadżety GOSiR Frysztak, oraz słodycze....
Bardzo się cieszymy, że do współpracy włączają się rodzice, którzy motywują do pracy nie tylko swoje dzieci, ale także nas, jako osoby organizujące sport w gminie Frysztak. 
Dziękujemy chłopcom za super postawę na boisku, rodzicom za kibicowanie i wspieranie działań oraz Panu Arturowi Urbanek trenerowi grupy Beniaminek Krosno za gościnność i przeprowadzenie zajęć. 
Koordynatorem wyjazdu była Pani Urszula Capiga. 
Więcej na temat wyjazdu na Fanpage'u GAP Frysztak - kliknij tu


Opracowanie
Marek Armata
Zdjęcia Urszula Capiga 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM