Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

REMONT NA KORYTARZU CZĘŚCI ADMINISTRACYJNO - SPORTOWEJ GOSIRu DOBIEGA KOŃCA


Szanowni Państwo !
Dobiega końca remont korytarza zlokalizowanego na pierwszym piętrze części administracyjno-sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Za dotychczasowe utrudnienia serdecznie przepraszamy. Od dnia dzisiejszego można bez przeszkód poruszać się nowym korytarzem. Remont był inwestycją, która musiała poczekać na wykonanie ze względu na prace modernizacyjne w części noclegowej - wszystko ze względu na to, że strategia GOSiRu zakładała w pierwszej kolejności wykonanie tych działań, które pozwolą przynosić dochody, a następnie zająć się sprawami, które wpłyną na podniesienie standardu codziennego użytkowania. 
W ramach remontu, wykonano instalację elektryczną wraz z wymianą lamp i instalacją oświetlenia ewakuacyjnego zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonano także instalację centralnego ogrzewania wraz ze schowaniem kaloryferów w ścianie co poprawi poruszanie się na stosunkowo wąskim korytarzu. Wymieniono również  płytki podłogowe, odnowiono ściany, podwieszono sufit oraz wymieniono ościeżnice wraz z drzwiami (dokończenia wymaga wymiana lamp, zamontowanie kaloryferów, malowanie ościeżnic i założenie zakupionych drzwi). Ważną informacją jest fakt, że spora część działań została wykonana dzięki zaangażowaniu pracowników Ośrodka Sportu.
Kolejną ważną inwestycją, którą GOSiR będzie chciał systematycznie remontować w najbliższych latach są szatnie, magazyny oraz biura zlokalizowane przy korytarzu.
Zapraszamy do korzystania z oferty Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM